Kaip moters klubai susiję su seksualinių partnerių skaičiumi

Seksuali mergina / „Shuterstock“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Kodėl vienos moterys sulaukia gausaus gerbėjų dėmesio, gyvena aktyvų intymų gyvenimą, o kitos, nors ir lieknos kaip nendrės, ne taip traukia vyrų akį? Esmė – moters figūra, ypač klubai.

Žurnale „Seksualinio elgesio archyvai“ (angl. „Archives of Sexual Behavior“) publikuotas tyrimas atskleidė, kad moters klubų apimtis turi didelės reikšmės jos seksualiniam gyvenimui, rašo womenshealthmag.com.

Didžiojoje Britanijoje vykdyto tyrimo metu buvo išmatuotos 148-ių moterų (nuo 18 iki 26 metų amžiaus) klubų apimtys. Vėliau tyrimo dalyvių buvo paprašyta papasakoti apie savo intymųjį gyvenimą: kaip jos prarado nekaltybę, kiek seksualinių partnerių yra turėjusios ir kuris partneris joms emociškai buvo pats svarbiausias.

Tyrimo metu pastebėta, kad moterys, kurių klubų apimtys buvo didesnės, praeityje buvo turėjusios daugiau seksualinių partnerių ir per praėjusius metus buvo seksualiai aktyvesnės. Platesnius klubus turinčios moterys taip pat kur kas dažniau leisdavosi į vienos nakties nuotykius.

Savo tyrimo rezultatus pristatę mokslininkai aiškina, kad tokios tendencijos šaknys slypi žmogaus evoliucijoje.

„Moters klubų apimtis turi tiesioginę reikšmę jos sugebėjimui susilaukti ir pagimdyti sveikus palikuonis. Į tai pasąmoningai dėmesį atkreipia ir vyrai, būtent todėl platesnius klubus turinčios dailiosios lyties atstovės jiems atrodo patrauklesnės“, – tikina tyrimą atlikę mokslininkai.

Taip pat skaitykite: Kokios moterys nori tik sekso?

Skaitykite daugiau