Ko savo merginoms nesako vyrai?

Vyras / „Shuterstock“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Manote, kad jiems rūpi tik seksas ar kad jie niekuomet nepastebi, kaip jus einant gatve nužvelgia kiti vaikinai? Klystate! Jie tai mato ir jiems tai patinka, tik ne visuomet šiais savo pastebėjimais jie linkę pasidalyti su jumis.

Paslapčių šydą nuo šių ir daugelio kitų dalykų, apie kuriuos savo merginoms nėra linkę pasakoti daugelis vaikinų, nuima tinklalapio womenshealthmag.com straipsnių autorius Clintas Carteris.

Pateikiame jums 9 tiesas, kurių iš savo vaikinų tikriausiai niekuomet neišgirsite, na, o jei jas jau išgirdote, ką gi, belieka džiaugtis atvirais ir nuoširdžiais santykiais!

Kartais mes nužvelgiame kitas merginas būdami su jumis. Nagi, nebūkite nustebusios, juk ir pačios taip darote! Sportiškam ir išpuoselėtam Davido Beckhamo kūnui neatsispiria net ir rafinuočiausios ne vieną dešimtį metų santuokoje praleidusios moterys.

Argi taip sunku priimti faktą, kad seksuali nepažįstamoji net ir turint mylimąją mūsų smegenyse įžiebia ugnelę? Tai natūralu ir nuo mūsų visiškai nepriklauso, bet tai nieko nereiškia, tiesiog nėra lengva atsispirti ir nežiūrėti į tuos trumpus banguojančius sijonėlius ar gilias ir išvaizdžias iškirptes...

Taip pat skaitykite: Atskleista tobulo sekso paslaptis

Mes šnipinėjome jus per „Facebook“. Na, mums tiesiog buvo įdomu pasidomėti ankstesniu jūsų gyvenimu, o kas gi daugiau, jei ne „Facebook“, galėtų tai geriau parodyti...

Net ir turėdami mylimąsias, mes vis tiek žiūrime porno. Gal ne taip ir dažnai, bet žiūrime... Ir, tiesą sakant, norėtume, kad dėl to mūsų merginos nepyktų, kaip tik priešingai – retkarčiais norėtų pasižiūrėti nešvankybių kartu. Tai juk slapta mūsų svajonė, tačiau tai verčiau pasiūlykite pačios...

Mums patinka, kai vakarais susitinkate su draugėmis. Šiek tiek vienumos patinka ir mums, ypač jei gyvename kartu su savo mergina. Nemanykite, kad tą vakarą mes sau ramiai skaitome knygą. Ne, šį laiką mes dažniausiai praleidžiame prisimindami, kaip gera buvo būti viengungiu: kai galėdavome namuose vaikščioti nuogi, kai nesirūpindavome, kad ant žemės mėtosi kojinės ar kai ramiai sau netrukdom galėjome žaisti kompiuterinius žaidimus su alaus buteliu rankoje... Ech, geri laikai buvo ir smagu jais pasidžiaugti bent vieną vakarą per mėnesį.

Mums patinka, kai pirmos pradedate kalbėti apie svarbius dalykus. Galbūt iš pradžių atrodome išsigandę, kai pradedate kalbėti apie vaikus, santuoką, bendrus namus ar apie į rankinę telpančius šunelius, tačiau tiesa yra ta, kad mes džiaugiamės, jog šią temą pradedate jūs. Mums ypač patinka, kai šias temas gvildenti imatės visiškai kasdieniškai, be jokių įsipareigojimų, tik norėdamos sužinoti, kaip dėl to jaučiamės. Taip jūs mus užtikrinate, kad esate mums tinkama mergina. Na, o jei visiškai nuoširdžiai – tie į rankinę telpantys šuneliai mus gąsdins visada!

Mes pastebime kitų vaikinų žvilgsnius į jus. Ir mums jie patinka! Kai kiti vaikinai nužiūrinėja mylimą merginą, mumyse tai įžiebia pavydo ir išdidumo jausmus, praktiškai visuomet įjungiančius apsauginį mechanizmą, tuomet žinome, kad jus reikia saugoti!

Mums patinka komplimentai. Save gerbiantis vaikinas žino – kai jo mergina gražiai atrodo, jis turi jai tai pasakyti. Jei ji puikiai pasirodė lovoje ir seksas su ja buvo nuostabus, vaikinams taip pat derėtų pasidžiaugti su savo merginomis. Tačiau nemanykite, kad komplimentų nenorime sulaukti ir mes. Mums patinka girdėti, kad esame puikūs lovoje ar kad su mumis jaučiatės saugios, tad negailėkite gerų žodžių!

Per pirmąją naktį mes taip pat nervinomės. Žinoma, apsimetėme, kad mums viskas gerai, tačiau giliai viduje stipriai jaudinomės ir sakėme sau: „Ši mergina nuostabi, nedrįsk baigti per anksti, nelauk per ilgai ar neleisk jokių keistų garsų“...

Kartais mums taip pat nebūna nuotaikos seksui. Taip, patikėkte, būna tokių dienų ir mums. Kartais jaučiamės tiesiog pavargę, per daug apsunkę ar apimti streso, tad nesijaudinkite, jei sekso atsisakome, tai dar tikrai nereiškia, kad tapote mums nepatrauklios.

Taip pat skaitykite: Vyrai atvirai apie tai, ko jie iš tikrųjų trokšta sekse

Skaitykite daugiau