Faktai apie vyrus: pravartu žinoti kiekvienai moteriai

Vyras kala vinį. O žmona? Ji palaiko vyrą visur ir visada! / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Tikrai pravartu – ypač toms, kurios vis randa progų įsižeisti ant visos vyrų giminės, apkaltinti juos nejautrumu, neatidumu ir visomis pasaulio nuodėmėmis. Geri tie vyrai, nusiraminkite, tik, aiškus daiktas, – kitokie!

Ką svarbu žinoti mums, moterims? Ji24.lt pateikia nedidelę atmintinę apie vyrus.

1. Jiems geriau įrodyti meilę darbais, o ne žodžiais. Jei jis nepribarsto į vonią rožių žiedlapių, kaip kaimynės Jonas kaimynei, nepūskite lūpų: jis įsuko perdegusias lemputes, sutaisė lašantį čiaupą, nupirko katei ėdalo. Ir visada (!) išneša šiukšles. O ką – tai ne meilės įrodymai? Jam lengviau padaryti remontą nei išlementi romantišką monologą, supraskite. Užuot svaidęsi komplimentais, jie sukuria sąlygas, kad moteriai būtų jauku, miela ir patogu. Aišku, yra ir kitokių vyriškių – jie kaip užsukti čiulba ulba, bet štai buityje – nepritaikomi, ir viskas!

2. Jie rimtai vertina įsipareigojimus. Taip, jie tikrai bijo rimtai įsipareigoti – kartais tuo siutindami vestuvių trokštančias potencialias žmonas. Tačiau jeigu jau pagaliau ryžtasi susisaistyti, tai visa širdimi atsiduoda šeimos gyvenimui. O jums atrodo kitaip?

Taip pat skaitykite: 9 dalykai, kurių ilgisi vedę vyrai

3. Jie tikrai jūsų klausosi. Kai šnekatės ss vyru jums svarbia tema, turbūt norisi, kad jis supratingai kinkuotų galva ir leistų bent kokius nors garsus („aaa....“, „mhm....“, „aha...“). Bet tai būdinga moterims. Dauguma vyrų tiesiog ramiai it kareivėliai sargyboje, net nemirkėsdami, gali išklausyti ašaringą jūsų monologą ir niekaip neišsiduoti, jog ką nors suprato. Sutinkame – tai baisiai erzina. Bet nervintis, mielosios damos, nereikia. Jie tyliai klausosi, nes tuo metu dar ir analizuoja informaciją. Kaip kompiuteriai.

4. Jie nori su mylimąja ką nors veikti kartu. Vyrai mano, kad santykius stiprina ne ilgi pokalbiai virtuvėje, o bendra aktyvi veikla. Jie mieliau pabėgios su jumis parke, paslidinės ar pažais tenisą, galų gale kartu paruoš vakarienę, užuot  kiaurą pusdienį aptarinėję draugus ir pažįstamus (kaip kad jūs mėgstate daryti su draugėmis).

5. Jiems reikia laiko sau. Moterys klaidingai tą norą iššifruoja, nuspręsdamos, kad jos nemylimos, neįdomios, kad jausmai blėsta, o mylimasis tolsta. Nieko panašaus. Vertėtų įsisąmoninti, kad nesate dvi koteliais sulipusios vyšnios – kiekvienam verta turėti sau mielos veiklos ir erdvės. Tai daug sveikiau santykiams nei kasdien trintis sulipus šonais.

6. Vyrai mokosi iš savo tėvų. Atidžiau pažvelk į savo mylimojo tėvą: kaip jis bendrauja su savo žmona, kokie jų santykiai šeimoje. Taip ir jūsiškis elgsis su jumis.

7. Vyrai nesupranta subtilių užuominų. Jie tikrai nešifruoja jūsų kūno kalbos ir įdėmiai nestebi veido išraiškos (kaip kad daro moterys). Todėl nedarykite skubotų išvadų, kad jie nesiklauso arba nieko nesupranta. Taigi, verta mokytis paprastai ir aiškiai išdėstyti, kas jus jaudina, džiugina ir liūdina.

8. Vyrai galvoja ne tik apie seksą. Taip, taip! Jų galvoje sukasi begalybė minčių, svajonių, projektų ir pasaulinių išradimų. Gal net tada, kai žvelgia ne tik į jūsų akis...

Taip pat skaitykite: Kokia tavo anyta pagal Zodiako ženklą?

Pora / „Shuterstock“ nuotr.

9. Vyrams patinka, kai moterys tampa sekso iniciatorėmis. Ne naujiena. Bet iki šiol daugelis moterų linkusios manyti, kad jei vaizduos neprieinamas statulas ir lauks, kol vyras maldaute išmaldaus nors lašelį intymumo, tai jie jas esą labiau vertins ir mylės. Nesąmonė. Vyrai irgi nori pasijusti geidžiamais – kaip ir mes.

10. Vyrams svarbu patenkinti partnerę. Bet jis nežinos, kaip tai padaryti, jei neišsakysite savo lūkesčių. Taigi, nesigėdykite ir atvirai apie tai pasikalbėkite, tiesa, nežemindamos jo.

Skaitykite daugiau