Moterų ginklas – seksualinis terorizmas

Valdinga mylimoji. / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Nešaudom, negaudom, bet pakankinti sugebame rafinuotai, pasirodo. Kartais net neįsivaizduodamos, kad savo elgesiu verčiame vyrus kankintis, o kartais tai darome tyčia. Kodėl? Todėl, kad net ir geros mergaitės kartais nori pabūti blogiukų kailyje.

Yra dalykų, kurių vyrai neišduoda net geriausiems draugams. Na, arba turi būti išimtinai vyriška kompanija, atoki vietelė, daug alkoholio, nemiegota naktis, skaudanti galva ir iš skausmo plyštanti širdis. Tada į paviršių išlenda seniai slėpti skauduliai. Kad ir tikroji skyrybų priežastis, pavyzdžiui.

Nejaugi norisi, kad gyvenimas būtų vienas nesibaigiantis lytinis aktas su valgio pertraukomis?

To nesakoma nei teisėjui, nei giminėms, nei artimiesiems, pasislepiama už nuvalkiotų frazių apie nesutapusius charakterius ar išblėsusius jausmus. Na, o kartais už viso to slypi tikroji priežastis – seksualinis terorizmas. Yra moterų, kurios pajėgios vos ne negyvai užkankinti partnerius savo reikalavimais lovoje: jos reikalauja vis dažnesnių ir vis įvairesnių intymių kontaktų: santykių pradžioje vyrui tai patinka, bet jei tai tęsiasi keletą metų...

Psichologai teigia, kad ne taip jau mažai moterų yra linkusios į seksualinį terorizmą: reikalauja iš savo partnerių daugiau nei jie gali joms duoti. Kartais vyrai nesąmoningai bijo itin savo seksualumą demonstruojančių moterų – tiksliau, vengia jas vesti, numanydami, kas jų laukia, tad vedybiniam gyvenimui dažnai išsirenka pilkas pelytes, o su tomis ryškiaspalvėmis papūgėlėmis gali retkarčiais slapčia pažaisti.

Taip pat skaitykite: Profesionalios meilužės patarimai – jam ir jai

Yra ir kita seksterorizmo rūšis. Tarkime, mergina gerokai nusivilia savo partneruio intymiais sugebėjimais ir lyg tarp kitko ima pasakoti, kaip pasisekė jos draugėms, kasnakt patiriančioms ekstazę su savo mylimaisias, o jai, vargšei, turbūt nelemta... Jei prie šios temos grįžtama nuolat, vyruką gali užgriūti rimtos psichologinės problemos: jis ims save lyginti su kur kas temperamentingesniais vyrais ir pradės kompleksuoti. Mat, kaip teigia seksologai (nors kartais mums taip neatrodo), vyrai yra itin pažeidžiamos ir jautrios būtybės. (O tada mes – kokios?). Ir štai juos tokiais nekaltais fokusais labai lengva palaužti. Paprasčiau tariant, nuo reiklių moteriškių teroro jų vyriškieji įnagiai gali visai išeiti iš rikiuotės: žiūrėk, nepavyks nieko doro suveikti kartą, kitą, trečią, ir vyras ims visiškai savimi nebepasitikėti.

Kaip paprastai elgiasi seksualinė teroristė? Atrodo, lyg nuolat būtų alkana, nepasotinama nimfomanė. Tai, žinokite, jokia dovana vyrui, o tikras jo jėgų ir galių išsunkimas, nuolatinis laikymas ant trumpo pavadėlio, tarsi savaime būtų aišku, kad vyras nori mylėtis vos tik ji pareiškia norą. Neva jis tik turėtų džiaugtis tokia hiperseksualia moterimi, o ne dejuoti. Tokia moteris mestels, kad „Jau dvi dienos, kaip nesimylėjom. Kas nutiko?“ arba pasakys, kad „Man visai nieko tokio ir per mėnesines, aš visai neprieštaraučiau“. Tokia moteris nelabai įsivaizduoja, kaip galima išradingai laiką leisti ir be sekso, ieškoti kitokių artumo ir intymumo formų. Jai seksas – jos galios, jos patrauklumo patvirtinimas. Juokeliai su potekste, gundymas, žaidimai, seksualūs drabužėliai... Jeigu vyras jos geidžia – viskas gerai, o jeigu ne...

Taip pat skaitykite: Erotinio masažo subtilybės: paliesk mane dar kartą!..

Nuostabu, jei tai vyksta santykių pradžioje, kai partneriai nori vienas kitą pažinti, nustebinti. Tas aktyvumas yra labai natūralus ir suprantamas. O paskui? Nejaugi norisi, kad gyvenimas būtų vienas nesibaigiantis lytinis aktas su valgio pertraukomis?

Kaip jaučiasi vyras? Persekiojamas ir stumiamas į kampą atlikti kažkokios pareigos, būti visada geros formos. Jaučiasi išnaudojamas, kad reikalingas yra tik kaip sekso partneris. Pradeda liguistai žiūrėti į bet kokią moters glamonę ar bučinį, nes mano, kad šioji vėl jį spirs mylėtis. Vyras užsisklendžia, ima vengti moters, anksčiau (arba vėliau) eina miegoti... Ko ir norėti, tokia moteris jį iš tiesų gali užknisti! Jai vis negana ir negana, kada ji pasitenkina?! Netgi išvykus į romantišką kelionę, jai yra savaime suprantama, kad naktys neturi būti „tuščios“, kad negalima praleisti tokios progos, tiesiog privaloma pasimylėti Paryžiuje (Barselonoje, Romoje ir kt.). Klausykite, tai jau panašu į seksualinę maniakę!

Taip pat skaitykite: Prancūziško bučinio instruktažas

Beje, reikėtų pareikšti, kad egzistuoja ir vyriškas seksterorizmo variantas. Kai jis vis nori ir net reiklauja, o ji sako, kad skauda galvą ir nori miego. Geriausia, aišku, kai abiejų partnerių seksualinis apetitas panašus, o jei nepanašus, tenka aiškintis ir derintis vienam prie kito it kokių priešiškų valstybių diplomatams. Juk norime gyventi draugiškai, ar ne?

Skaitykite daugiau