Apžiūrėkite vilą, kurioje Angelina Jolie su vaikais apsistojo po skyrybų su Bradu Pittu

Angelina Jolie po skyrybų su Bradu Pittu persikėlė gyventi į išnuomotą vilą Malibu / „Scanpix“ ir „Vida Press“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-26 13:30
Po pramogų pasaulį sudrebinusių Angelinos Jolie (41 m.) ir Brado Pitto skyrybų aktorė su visais šešiais vaikais persikėlė gyventi į Malibu esančią vilą, kurios mėnesio nuomos kaina – net 95 tūkst. JAV dolerių.

Pranešama, kad prabangią 410 kv. m vilą su penkiais miegamaisiais Angelina Jolie slapta buvo išsinuomojusi jau prieš kelias savaites, gerokai anksčiau nei rugsėjo 19-ąją Los Andželo teismui pateikė prašymą nutraukti jos ir Brado Pitto santuoką. Tai byloja, kad aktorės galvoje mintys apie skyrybas sukosi jau kurį laiką ir ji šiam žingsniui ruošėsi.

Vila, kurioje aktorė ir jos vaikai slepiasi nuo milžiniško visuomenės dėmesio, yra aptvertoje ir saugomoje teritorijoje. Šią uždarą gyvenvietę yra pamėgusios Holivudo garsenybės, norinčios pasislėpti nuo pašalinių – kaimynystėje namus turi aktoriai Julia Roberts, Matthew McConaughey, Seanas Pennas ir Owenas Wilsonas.

Dėl šiuo metu išaugusio susidomėjimo aktorės šeima prie pagrindinių vilos vartų nuolatos budi apsauginis. Pati Angelina Jolie artimiausiu metu, panašu, nežada kišti nosies iš savo saugios užuovėjos – viską, ko reikia jai ar vaikams, į namus šiomis dienomis atgabena aktorės asistentė.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tuo tarpu Bradas Pittas liko vienas pats gyventi šeimos namuose Los Felize, kurie yra maždaug valanda kelio nuo laikinųjų Angelinos Jolie namų.

Pranešama, kad nuo tada, kai Angelina Jolie padavė skyrybų prašymą, Bradas Pittas nė karto nesimatė su vaikais, o pati aktorė net užblokavo jo telefono numerį – su savo sutuoktiniu bendrauju tik per teisininkus.

Kviečiame apžiūrėti 12 mln. JAV dolerių vertės vilą, kurioje šiuo metu yra apsistojusi Angelina Jolie ir jos šeši vaikai:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai