Norvegijos aviakompanija pelnosi iš Brado Pitto skyrybų reklamuodama skrydžius į Los Andželą

Norvegijos aviakompanija suskubo pasipelnyti iš Brado Pitto skyrybų reklamuodamos skrydžius į Los Andželą / „Scanpix“ ir „Twitter“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Norvegijos aviakompanija „Norwegian“ suskubo pasipelnyti iš Brado Pitto ir Angelinos Jolie skyrybų reklamuodamos pigius skrydžius į Los Andželą.

Norvegijos spaudoje šią savaitę pasirodė ryškiai raudonos „Norwegian“ reklamos su šūkiais, kad „Bradas Pittas laisvas!“. Po šiuo užrašu puikavosi maža tiesioginių skrydžių iš Oslo į Los Andželą kaina (1 199 kronos, t.y. apie 132 eurai), taip apeliuojanti į visas moteris, kurios Brado Pitto ir Angelinos Jolie skyrybose įžvelgė vieną pliusą – geidžiamiausio Holivudo vyro širdis po 12-os metų vėl laisva!

Analogiškos reklamos, tik su kiek kitokiomis kainomis, pasirodė ir Didžiosios Britanijos, Ispanijos bei kitų šalių, kuriose veikia „Norwegian“, spaudoje.

Pasidalindama šia reklama savo „Facebook“ paskyroje, aviakompanija dar pridėjo ir tokį prierašą: „Bradas laisvas. Greičiausias kelias į jo širdį – mūsų tiesioginiai skrydžiai į Jungtines Valstijas“.​

Aviakompanijos komunikacijos vadovas Lasse Sandakeris-Nielsenas „Kampanje“ sakė, kad mintis apie tokią reklamą ir sprendimas ją paleisti į viešumą buvo priimtas žaibiškai – praėjus kelioms valandoms po to, kai pasklido žinia apie Angelinos Jolie ir Brado Pitto skyrybas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kodėl žmonės taip liūdi, kad skiriasi Angelina Jolie ir Bradas Pittas?

Žmonės.lt primena, kad Angelina Jolie prašymą nutraukti jos ir Brado Pitto santuoką Los Andželo teismui pateikė pirmadienį, o jau kitą dieną ši žinia apskriejo visą pasaulį. Pora kartu praleido 12 metų ir augina šešis vaikus – pranešama, kad būtent dėl skirtingo požiūrio į jų auklėjimą aktoriai ir nusprendė išsiskirti.

Skaitykite daugiau