Skiriasi Angelina Jolie ir Bradas Pittas

Bradas Pittas ir Angelina Jolie / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Mylimiausia ir pačia tvirčiausia bei pavyzdingiausia laikyta Holivudo pora Angelina Jolie (41 m.) ir Bradas Pittas (52 m.) skiriasi, praneša portalas TMZ.

TMZ skelbia, kad pirmadienį Angelina Jolie pateikė Los Andželo teismui prašymą nutraukti jos ir Brado Pitto santuoką (teismui pateiktuose dokumentuose pažymima, kad pora išsiskyrė rugsėjo 15-ąją ir dabar prašo oficialiai nutraukti jų santuoką).

Skyrybų priežastimi aktorė ir režisierė nurodo standartinius „nesuderinamus skirtumus“, tačiau TMZ žiniomis, pagrindinė priežastis buvo skirtingas požiūris į vaikų, kurių pora turi net šešis, auklėjimą.

Angelina Jolie prašo teismo vaikų globą priskirti vien jai, o Bradui Pittui palikti tik teisę į vaikų lankymą. TMZ šaltinių žiniomis, Angelinai Jolie labai svarbu, kad vaikų globa būtų priskirta jai vienai, o ne padalinta po lygiai jai ir Bradui Pittui. Jai esą labai nepatiko metodai, kuriais Bradas auklėjo vaikus.

Bradas Pittas ir Angelina Jolie su sūnumi Paxu ir dukra Shiloh / Vida Press nuotr.

Taip pat pabrėžiama, kad skyrybose nefigūruoja joks „trečias asmuo“ – Angelinos Jolie sprendimas skirtis yra susijęs ne su kokia nors tariama neištikimybe (pastaruoju metu sklandė gandai, esą Bradas Pittas užmezgė romaną su prancūzų aktore Marion Cotillard), o vien dėl skirtingo požiūrio į vaikų auklėjimą.

Angelinai Jolie skyrybų byloje atstovauja garsenybių advokatė Laura Wasser. Pranešama, kad aktorė nesiekia prisiteisti išlaikymo iš sutuoktinio.

Angelina Jolie ir Bradas Pittas (31 nuotr.)
+25

Angelina Jolie ir Bradas Pittas kartu buvo nuo 2004-ųjų. Pora kartu augino šešis vaikus: įvaikintus Maddoxą (15 m.), Paxą (12 m.) ir Zaharą (11 m.) bei biologinius Shiloh (10 m.) ir dvynius Vivienne bei Knoxą (8 m.).

Angelinai Jolie tai – trečioji santuoka (1996–1999 m. ji buvo susituokusi su Jonny Lee Milleriu, o 2000–2003 m. – su Billy Bobu Thorntonu), o Bradui Pittui – antroji (2000–2005 m. jis buvo vedęs Jennifer Aniston). Pora slapta susituokė 2014-ųjų rugpjūtį.

Bradas Pittas ir Angelina Jolie su sūnumi Paxu ir dukra Shiloh / Vida Press nuotr.
Skaitykite daugiau