Po Brado Pitto ir Angelinos Jolie skyrybų „Madame Tussauds“ muziejus išskyrė ir jų vaškines figūras

Po Brado Pitto ir Angelinos Jolie skyrybų „Madame Tussauds“ muziejus išskyrė ir jų vaškines figūras / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Londone esantis „Madame Tussauds“ vaškinių figūrų muziejus greitai sureagavo į šią savaitę pramogų pasaulį sukrėtusią naujieną apie auksinės Holivudo poros Brado Pitto ir Angelinos Jolie skyrybas.

Žinia apie mylimiausios Holivudo poros skyrybas pasaulio žiniasklaidą apskriejo antradienį, o jau kitą dieną „Madame Tussauds“ vaškinių figūrų muziejuje Londone iki šiol greta stovėjusios ir lankytojų itin mėgtos Brado Pitto ir Angelinos Jolie vaškinės figūros atskirtos ir pastatytos toliau viena nuo kitos.

Maža to, tarp jų muziejaus darbuotojai pastatė „Saulėlydžio“ sagos žvaigždės Roberto Pattinsono vaškinę figūrą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Adele savo koncertą dedikavo išsiskyrusiems Angelinai Jolie ir Bradui Pittui: „Tai eros pabaiga“

Žmonės.lt primena, kad Angelina Jolie prašymą nutraukti jos ir Brado Pitto santuoką Los Andželo teismui pateikė pirmadienį, o jau kitą dieną ši žinia apskriejo visą pasaulį. Pora kartu praleido 12 metų ir augina šešis vaikus – pranešama, kad būtent dėl skirtingo požiūrio į jų auklėjimą aktoriai ir nusprendė išsiskirti.

Brado Pitto ir Angelinos Jolie vaškinės figūros „Madame Tussauds“ muziejuje / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Skaitykite daugiau