Vaikų priežiūros tarnyba pradėjo tyrimą dėl galimo Brado Pitto smurtavimo prieš vaikus

Bradas Pittas su įsūniais Paxu ir Maddoxu bei dukra Shiloh / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Los Andželo vaikų priežiūros tarnyba pradėjo tyrimą dėl galimo Brado Pitto (52 m.) psichologinio ir fizinio smurtavimo prieš vaikus, skelbia „People“.

Anot „People“ šaltinio, Los Andželo apygardos vaikų ir šeimos priežiūros departamentas pradėjo tyrimą po to, kai kažkas rugsėjo 14-ąją anonimiškai pranešė apie incidentą Holivudo garsenybių šeimoje.

Kaip sakė „People“ šaltinis, Bradas Pittas yra kaltinamas psichologiniu ir fiziniu smurtu prieš vieną iš poros vaikų. Incidento metu, kuris įvyko skrendant privačiu lėktuvu, kartu buvo ir Angelina Jolie (41 m.), ir keli poros vaikai.​ Įsiutęs Bradas Pittas esą nesivaldė ir lėktuvui nusileidus.

Šaltinis taip pat sakė, kad incidento metu Bradas Pittas buvo neblaivus.

Pirmadienį Angelina Jolie padavė skyrybų prašymą Los Andželo teismui nurodydama, kad ji su Bradu Pittu išsiskyrė rugsėjo 15-ąją – dieną po minėto incidento. Aktorė teismo prašo visų šešių jos ir Brado Pitto vaikų globą priskirti jai vienai.

Bradas Pittas ir Angelina Jolie su sūnumi Paxu ir dukra Shiloh / Vida Press nuotr.

„Jis į tai žiūri labai rimtai ir sako, kad jokiais būdais nesmurtavo prieš savo vaikus, – apie pradėtą tyrimą „People“ sakė šaltinis iš Brado Pitto aplinkos. – Liūdna, kad su tuo susiję žmonės bando jį vaizduoti pačiu blogiausiu būdu.“​

TAIP PAT SKAITYKITE: Dėl Brado Pitto ir Angelinos Jolie skyrybų kaltinta aktorė Marion Cotillard pranešė, kad yra nėščia

Vos pasklidus žiniai apie mylimiausios Holivudo poros skyrybas iš karto pasirodė pranešimų, kad pagrindinė to priežastis – skirtingas sutuoktinių požiūris į vaikų auklėjimą. Esą Angelinai Jolie labai nepatiko metodai, kuriais Bradas Pittas auklėjo vaikus.

Bradas Pittas ir Angelina Jolie su sūnumi Paxu ir dukra Shiloh / Vida Press nuotr.

Pora kartu praleido 12 metų ir augina šešis vaikus: įvaikintus Maddoxą (15 m.), Paxą (12 m.) ir Zaharą (11 m.) bei biologinius Shiloh (10 m.) ir dvynius Vivienne bei Knoxą (8 m.).

TAIP PAT SKAITYKITE: Pamatykite George'o Clooney reakciją sužinojus apie draugų Brado Pitto ir Angelinos Jolie skyrybas

Angelina Jolie ir Bradas Pittas (31 nuotr.)
+25
Skaitykite daugiau