Užblokuota Vinco Alesiaus „Facebook“ anketa: „Supermamoms“ nepatiko didžėjos krūtų nuotraukos“

Vincas Alesius ir Kate Shoo / Žmonės.lt ir Vinco Alesiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vilniečiams puikiai pažįstamas fotografas Vincas Alesius užsitraukė, kaip pats spėja, pavydžių merginų ir „supermamų“ nemalonę. Fotografui „Facebook“ tinkle paviešinus itin pikantiškas nuotraukas iš naktinio klubo sostinėje atidarymo, jos susivienijo ir pasistengė, kad „Facebook“ užblokuotų V.Alesiaus anketą.

Sostinėje garsus fotografas Vincas Alesius savo „Facebook“ paskyroje nuolat skelbdavo gatvėje užfiksuotas miestiečių fotografijas, taip pat nuotraukas iš skirtingų renginių, kurie patraukia garsenybių, taip pat stileivų ir gražuolių dėmesį. 

Pastarąjį kartą dešimtis tūkstančių sekėjų „Facebook“ tinkle turintis V.Alesius čia publikavo nuotraukas iš naktinio klubo „Barracuda“ atidarymo. Jose – pikantiški vaizdai, tarp kurių – ir visiškai krūtinę apnuoginusios, vien siaurutes kelnaites apsitempusios didžėjos Kate Shoo atvaizdas. 

Drąsios nuotraukos sulaukė didžiulio V.Alesiaus sekėjų susidomėjimo, tačiau greta pagyrų fotografui sekė ir, kaip sako fotografas, pavydžių merginų bei „supermamų“ nepasitenkinimas. 

Kate Shoo / Vinco Alesiaus nuotr.

Nepasitenkinimo būta tiek daug, kad pirmadienį V.Alesiaus „Facebook“ anketa buvo užblokuota – „atsisveikinimo“ žinutę fotografui parašė pats „Facebook“. 

„Įtariu, tai dėl tų nuotraukų iš klubo atidarymo. Ten, spėju, visokios „supermamos“ ir kitos merginos susivienijo ir prispaudinėjo „report“ mygtuką, kad būčiau užblokuotas“, – Žmonės.lt pasakojo V.Alesius. 

Nors dažniausiai „Facebook“ vartotojus blokuoja tik kelioms dienoms – „nubaudžia“, Vincas pasakoja, kad jo anketa buvo užblokuota visiškai – teko susikurti naują. 

Kate Shoo / Vinco Alesiaus nuotr.

Tačiau, anot tūkstančius sekėjų turėjusio fotografo, prarasti „Facebook“ anketą – jokia bėda: čia publikuotas nuotraukas vis tiek turi savo kompiuteryje, o internetiniai draugai vienas po kito susiras jo naują anketą. 

„Tai buvo tik kanalas parodyti savo darbus, o „Facebook“ – plotmė tai daryti. Kanalas dingo, bet plotmė išliko“, – svarstė V.Alesius. 

Kita vertus, fotografas dar nežino, kaip jam pavyks toliau kontroliuoti tokių populiarių „Facebook“ puslapių kaip „Humans of Vilnius“ ir „Because it‘s Vilnius, dude“ administravimą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vinco Alesiaus fotografija – galimybė pasauliui pažinti vilniečius

Visgi suprasti, kodėl kažkam galėjo nepatikti nuotraukos su apnuoginta moters krūtine, V.Alesius negali. „Niekada nesupratau, kodėl rodyti nuogas vyrų krūtines galima, o apnuogintas moterų krūtines – ne“, – sako fotografas ir kandžiai priduria: „Linkėjimai heiteriams!“

Kate Shoo / Vinco Alesiaus nuotr.

 

Skaitykite daugiau