Arvydo Anušausko BMW aplamdė nukritęs betono gabalas

Arvydo Anušausko BMW aplamdė betono gabalas / Asmeninio albumo ir Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pirmadienio rytas Arvydui ir Linai Anušauskams prasidėjo nemaloniai – pora aptiko gerokai aplamdytą BMW automobilio stogą.

Žmonės.lt L.Anušauskienė pasakojo, kad ant jos vyro, politiko A.Anušausko automobilio BMW nuo namo stogo nukrito betono gabalas.

„Įvykį pamačiau pirmadienį ryte išvedusi šunį. Kaimynai sakė, kad trenksmo garsą girdėjo sekmadienio vakare. Kiek suprantu, nuo namo stogo nukrito gabalas betono. Ten auga kažkoks medelis, kuris suardė stogo konstrukciją“, – Žmonės.lt sakė Lina.

Arvydo Anušausko BMW aplamdė betono gabalas / Asmeninio albumo nuotr.

L.Anušauskienė teigė, kad automobilis apdraustas, todėl patirta žala turėtų būti atlyginta.

„Tai yra nuomojamas tarnybinis automobilis, kurį vairuoja mano vyras. Draudimą, žinoma, turi. Tik dar laukiu policijos, kuri užfiksuos įvykį“, – Žmonės.lt sakė L.Anušauskienė.

Pastato savininkas privalo užtikrinti, kad statinys būtų saugus

„Lietuvos draudimo“ atstovė spaudai Ingrida Žaltauskaitė Žmonės.lt sakė, kad KASKO draudimas tokią žalą atlygina, tačiau draudimo bendrovė savo ruožtu kreiptųsi į namo savininką, kuris visais atvejais turėti užtikrinti, kad tokių nutikimų nebūtų.

„Visais atvejais yra ieškomas kaltininkas. Jeigu jis surandamas, draudimo bendrovė kreipiasi į jį su regresiniu ieškiniu, prašydami atlyginti padarytą žalą. Pastato savininkas privalo užtikrinti, kad jo pastatas būtų saugus: nupjauti ant stogo augančius medelius, imtis priemonių, kad jie nedarytų žalos tam betonui. Čia ta pati situacija kaip su varvekliais žiemą. Jeigu jie nukrenta, kaltas yra namo savininkas ir jis turi užtikrinti, kad to nebūtų. Bet kokiu atveju, KASKO draudimas automobiliui patirtą žalą atlygina“, – teigė I.Žaltauskaitė.

Arvydo Anušausko BMW aplamdė betono gabalas / Asmeninio albumo nuotr.
Skaitykite daugiau