Lina Anušauskienė apsigynė magistro darbą: „Kol kas noriu pertraukos be mokslų“

Lina Anušauskienė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Seimo nario Arvydo Anušausko (52) žmona Lina (25) palieka universiteto suolą – sėkmingai apsigynė magistro darbą ir džiaugiasi įvertinimu. Visą gyvenimą iki šiol Lina mokėsi be jokios pertraukos, todėl dabar planuoja pailsėti po akademinio maratono.

Lina Anušauskienė antradienį Vilniaus dailės akademijoje gynėsi magistrinį darbą.

„Akademijoje studijavau kultūros vadybą ir kultūros politiką. Gynimas buvo vakar, bet pažymius paskelbė tik šiandien, tai teko gyventi vieną dieną tokiu laukimu. Apsigyniau tikrai labai gerai, sakyčiau. Rašiau tema „Kultūrinio turizmo konkurencingumo skatinimas kaip ekonomiškai perspektyvi veikla“. Mane pačią domina ši sritis. Bakalauro darbe nagrinėjau panašius dalykus, todėl norėjau šia kryptimi rašyti ir magistriniame“, – Žmonės.lt pasakojo Lina.

Gal ne paslaptis kokį pažymį gavo? „Gavau labai gerą pažymį, konkretaus nesakysiu, nebūtina“, – šypsosi L.Anušauskienė.

Lina Anušauskienė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Lina pasakojo, kad rašant darbą buvo šiek tiek streso: „Temos kryptį buvau susigalvojusi rudenį, o konkretesnį objektą galvojau iki pat žiemos, šiek tiek blaškiausi. O rašyti pradėjau vasario–kovo mėnesį, tai nebuvo labai daug laiko, bet pavyko parašyti ir gerai apsiginti.“

Dažnai per gynimus universitetuose komisija daug klausinėja – stengiasi atrasti tai, ko galėtum nežinoti, tikrina, kaip gerai išmanai savo temą. Tačiau Lina sako, kad jos gynimai praėjo ramiai: „Jaučiau, kad padariau tiek, kiek galėjau, jaučiausi gana tvirtai. Aš visą laiką į savo darbus žiūriu kritiškai, tad vis tiek viduje buvo nerimas – kaip įvertins, gal kažkas bus negerai.

Bet viskas praėjo labai gerai, labai lengvai, aš net nesitikėjau. Recenzentės atsiliepimas mane labai tenkino, labai gerai nuteikė. Nebuvo didelio streso per patį gynimą.“

Kokie tolimesni planai? „Kol kas džiaugiuosi šia diena ir dar labai daug neplanuoju. Dabar norisi bent keletą dienų atsipūsti, negalvoti apie darbus, rašymą, stresą. Kai praeis šiek tiek laiko, gausiu diplomą – kurio dar neturiu rankose, ir tada galvosiu toliau.

Lina Anušauskienė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Kol kas norėtųsi pertraukos be mokslų: po mokyklos stojau iškart į bakalaurą, po to į magistrą – nebuvo jokio atsipūtimo. Tai jei ateityje sugalvočiau dar studijuoti, tai nebent už kelerių metų, ar būdama 30-ies.“

L.Anušauskienė sako, kad pastaruoju metu niekur nedirbo – norėjo visas mintis nukreipti į baigiamąjį darbą. Tačiau jau dabar turi darbo pasiūlymų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Modeliu tapusi Lina Anušauskienė apie manekenės karjerą nesvajoja: „Turėčiau atsikratyti nemažai svorio“

„Paskutiniais mėnesiais nedirbau, nes pagalvojau, kad magistro rašymas yra labai atsakingas darbas ir tiesiog nepradėjau naujų darbų, nes mačiau, kad kiltų grėsmė darbo kokybei, ir tikrai nesinorėjo kitais metais vėl rašyti.

Tačiau jau dabar turiu konkrečių darbo pasiūlymų, tiesiog nenoriu dar jų atskleisti, reikia pačiai apsvarstyti. Bet tai bus susiję su mano studijuotu lauku“, – Žmonės.lt kalbėjo Lina.

TAIP PAT SKAITYKITE: Seimo narys Arvydas Anušauskas Rotušėje susituokė su studente Lina Bulanovaite

Lina Anušauskienė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Skaitykite daugiau