Juvelyrikos pristatyme dalyvavusi Lina Anušauskienė: „Tai – irgi meno dalis“

Lina Anušauskienė / Robertino Valiulio nuotr.
AA

Žinomi žmonės Vilniuje, Žvėryne esančioje ekspozicijų erdvėje, susipažino su juvelyrikos namų „Korloff Paris“ juvelyrikos ekspozicija. Į išskirtinį vakarą atvyko Lina Anušauskienė, Irena Marozienė, Laima Lavaste, Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė ir kiti.

„Tik vieną dieną žinomi Lietuvos žmonės, verslininkai ir žiniasklaidos atstovai turėjo galimybę iš arti susipažinti su itin senas tradicijas turinčiais „Korloff Paris“ aukštosios juvelyrikos namais ir apžiūrėti išskirtinę papuošalų ekspoziciją“, – sakė verslininkė ir galerininkė Tamara Binevič.

„Paprastai nepraleidžiu progos susipažinti su juvelyrikos ekspozicijomis, nes tai – irgi meno dalis“, – sakė į renginį atvykusi Lina Anušauskienė, ką tik apsigynusi kultūros vadybos ir kultūros politikos magistro darbą. Moterį vilioja juvelyrikos pasaulis dėl savo išliekamosios vertės.

Renginio metu modelis, vilkėdamas dizainerio Egidijaus Rainio sukurtą vestuvinę suknelę, demonstravo „Korloff Paris“ nuotakoms skirtus juvelyrinius dirbinius.

Renginio akimirka / Robertino Valiulio nuotr.

„Korloff Paris“ vardas dažnai siejamas su didžiausiu pasaulyje 88 karatų juoduoju deimantu. Juodasis deimantas yra tarsi kompanijos siela ir simbolis. Kiekvienas „Korloff Paris“ juvelyrinis papuošalas visada savitas ir puikiai atpažįstamas, pažymėtas firminiu logotipu – „K“ raide, primenančia drugelį.

Didelio dėmesio sulaukia „Korloff Paris“ vestuvėms skirta juvelyrika: išskirtinio dizaino vestuviniai bei unikalūs sužadėtuvių žiedai.

Žinomi žmonės susipažino su aukštosios juvelyrikos kolekcija (24 nuotr.)
+18
Skaitykite daugiau