Mados vakaras Vilniuje: modeliu tapo Lina Anušauskienė, besilaukianti Vasha pasipuošė įspūdingu piešiniu

Gabrielė Grygolaitytė-Vasha ir Lina Anušauskienė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ketvirtadienio vakarą vykęs mados renginys Vilniuje subūrė ne vieną žinomą žmogų. Pramogų pasaulio atstovai skubėjo į sostinės senamiestyje vykusi naujos „Bliss by Violeta“ kolekcijos pristatymą.

Kolekciją pristatyti šįkart buvo patikėta ne tik profesionaliems modeliams, bet ir garsioms moterims. Tarp jų – ir ne kartą podiumu žengusiai Arvydo Anušausko mylimajai Linai Anušauskienei.

TAIP PAT SKAITYKITE: Justina Stambrauskaitė sukvietė stilingas garsenybes į „Bliss by Violeta“ vakarą

Dar anksčiau ji yra sakiusi, kad nors modelio darbas jai nėra svetimas, vis tik profesionaliai tuo užsiimti ji nenori, o manekenės karjera – ne jai. „Šis verslas yra žiaurus, ten yra labai didelis spaudimas. Anksčiau turėjau ryšių su agentūromis, ir dietų teko laikytis, ir daug bėgiodavau, man pačiai tai patiko. Tačiau net ir tuomet šimtu procentų neatitikau standartų, išskyrus tai, kad turiu tinkamą ūgį“, – Žmonės.lt yra sakiusi pasakojo L.Anušauskienė.

Lina Anušauskienė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Lina Anušauskienė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Šampano ir austrių bare „Epernay“ vykusiame renginyje pasirodė ir kūdikio besilaukianti dainininkė Gabrielė Grygolaitytė-Vasha.

Ji susirinkusiems pristatė įspūdingą laikiną rytietišką tatuiruotę, nusprendusi pagražinti ranką „Mehndi“ piešiniu. Tokios laikinos tatuiruotės itin stilingai atrodo vasaros sezono metu. Šiai idėjai pritarė ir daugiau renginio svečių, tai pat pasiryžusių pasigražinti renginio vietoje.

Tarp vakaro svečių buvo galima sutikti ir ne vieną žinomą moterį. Tarp jų – dainininkę Neringą Šiaudikytę, fotografę Jurgą Anusauskienę, laidų vedėją Karoliną Liukaitytę ir daugelį kitų.

Daugiau renginio akimirkų – nuotraukų galerijoje:

Mados renginys Vilniuje subūrė žinomus žmones (31 nuotr.)
+25
Skaitykite daugiau