Vilija Pilibaitytė-Mia nepasidavė „radistų“ provokacijoms dėl sužadėtuvių

Vilija Pilibaitytė-Mia / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia antradienio vakarą praleido Vilniaus Teatro arenoje, kur vyko LNK laidos „Norim dar! Su Radistais“ filmavimas. Čia apsilankiusi atlikėja neslėpė džiaugsmo dėl permainų gyvenime: spinduliavo džiaugsmu dėl neseniai vykusių sužadėtuvių. Tiesa, atvirauti apie jas vengė.

„Norim dar! Su Radistais“ filmavime V.Pilibaitytė-Mia pakviesta padainuoti: ji atliko Lady Gagos ir Beyonce kūrinį „Telephone“.

Įspūdį gerbėjams kūrė Mios sceninis kostiumas: juodos odines kelnės, blizgūs juodi aukštakulniai, vapsvos liemenį pabrėžęs juodas korsetas. Prie šio juodos aprangos ir ilgų šviesių plaukų ansamblio puikiai derėjo naujausias dainininkės aksesuaras: plaštaką papuošęs žėrintis sužadėtuvių žiedas.

Dainininkė, rodos, iš visų jėgų norėjo jį parodyti: šokdama scenoje nesiliovė mojuoti rankomis, žiedą demonstravo šokio metu imituodama, kad šneka telefonu.

Žinoma, progos pakalbėti apie Mios gyvenimo permainas nepraleido ir patys „Radistai“ - Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius. Jie klausė dainininkės, kas gi toks jos sužadėtinis, kelintą kartą gyvenime ji susižadėjo, kiek karatų turi jos pirštą puošiantis žiedas.

Dainininkė nepasidavė provokacijoms: tikino, kad šis žiedelis žėri todėl, kad yra stiklinis, kiek kartų ši buvo susižadėjusi „Radistai“ galėtų sužinoti, jei sektų ją „Facebook“ tinkle, sakė, kad svarbiausia, jog lig šiol neištekėjo, o kas tas laimingasis, taip ir neišdavė.

Vilija Pilibaitytė-Mia / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Vilija Pilibaitytė-Mia / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

 

Skaitykite daugiau