Vilija Pilibaitytė-Mia dovanų gavo naujutėlaitį BMW X6?

Vilija Pilibaitytė gavo dovanų BMW X6 / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vairuotojo pažymėjimą atgavusi dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia džiaugiasi nauju automobiliu: naujutėlaitį BMW X6 ji tikina gavusi dovanų. Ar tai – tiesa, lieka neaišku.

Metus ir tris mėnesius dėl prarasto vairuotojo pažymėjimo vairuoti negalėjusi V.Pilibaitytė-Mia teises atgavo penktadienį, šia proga ji tikina sulaukusi įspūdingos dovanos – naujo BMW X6 automobilio.

Kas jai padovanojo įspūdingą dovaną dainininkė atvirauti nenorėjo: „Galiu pasakyti tik tiek, kad tai – man labai artimas žmogus.“

Ji neslėpė džiaugsmo dėl gautos dovanos, mat ši automobilio markė jai – pati pačiausia. „Esu BMW fanė. Tai – pats geriausias automobilis. Visi BMW automobiliai man yra kaip stebuklas! Juk jie – gražūs, saugūs ir geri“, – Žmonės.lt sakė V.Pilibaitytė-Mia. 

Tiesa, pasirodžius informacijai apie prabangią dovaną atsirado abejojančių, ar ši dainininkės istorija - tikra: pasigirdo svarstymai, neva jai automobilis duotas laikinai, reklamos tikslais. 

Atgavo vairuotojo pažymėjimą

Vairuotojo pažymėjimo atlikėja buvo netekusi dėl to, kad pernai pavasarį prie vairo sėdo būdama neblaivi. Vilniuje sulaikyta policijos pareigūnų ji tąsyk su savimi neturėjo ir vairuotojo pažymėjimo, tačiau, policijos duomenimis, teisę vairuoti turėjo. 

Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėja Rasa Paužaitė atlikėjai uždraudė vairuoti metus ir tris mėnesius, be to, skyrė 1300 Lt baudą. 

Penktadienį Mia vairuotojo pažymėjimą atgavo, mat iš naujo perlaikė vairavimo egzaminą. 

„Iš naujo laikiau ir teorijos, ir vairavimo egzaminą – viską. Galiu pasakyti, kad daug baisiau buvo laukti, kada laikysiu teises, nei jas vėl išlaikyti. Nors tai tikrai nebuvo lengva – ten yra, ką veikti. Bet egzaminuotojas sakė, kad turiu gerus vairavimo įgūdžius, kurių tikrai nepamiršau. Mėgstu vairuoti, tai – mano aistra, taigi paprastai ir gavosi“, – džiaugėsi atlikėja. 

Vilija Pilibaitytė-Mia / Asmeninio albumo nuotr.
Skaitykite daugiau