Vilija Pilibaitytė-Mia susižadėjo: ant piršto spindi prabangus žiedas

Vilija Pilibaitytė-Mia / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia (31) jau kurį laiką mėgaujasi naujo širdies draugo dėmesiu: gėlių puokštės, romantiškos staigmenos ir prabangios dovanos – Mios mylimasis jos širdį užkariavo akimirksniu, o kad jausmai tikri liudija ir ant piršto suspindęs sužadėtuvių žiedas.

Vilija Pilibaitytė-Mia su vyru Nerijumi / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Mios sužadėtinis Nerijus Antanavičius yra verslininkas.

Kad dainininkė jam neabejinga ir kad tarp judviejų įsiplieskę jausmai yra rimti, liudija ant Mios piršto suspindęs įspūdingas, briliantais puoštas sužadėtuvių žiedas.

„Naujiena graži, bet nebenoriu apie tai atvirauti, pasiliksiu sau“, – Žmonės.lt pasveikinta su sužadėtuvėmis sakė Mia.

Netrukus po šios žinios apie sužadėtuves paskelbimo portale Žmonės.lt penktadienio rytą Mia socialiniame tinkle „Facebook“ pasikeitė statusą ir bičiuliams pranešė esanti susižadėjusi.

Akivaizdu, kad Nerijus pasirengęs lepinti mylimą moterį – kiek anksčiau Mia prisipažino dovanų gavusi naują BMW X6.

Vilija Pilibaitytė-Mia su vyru Nerijumi / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Vilija Pilibaitytė-Mia su vyru Nerijumi / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Žmonės.lt primena, kad dar šią vasarą Mia bandė klijuoti byrančius santykius su futbolo treneriu Edgaru Jankausku. Dainininkė su juo pirmąkart išsiskyrė gegužę, kuomet pasklido kalbos, kad šis leidžia laiką su kita moterimi. Kiek vėliau pora susitaikė ir bandė viską pradėti iš pradžių, kartu leido laisvalaikį, vyko į kelionę. 

Vis dėlto pastangos buvo bergždžios: rugsėjo pradžioje Mia patvirtino, kad jau kurį laiką jiedu su Edgaru nebe pora ir kiekvienas gyvena savo atskirus gyvenimus su naujais mylimaisiais.

Skaitykite daugiau