„Victoria's Secret“ angelo Mirandos Kerr grožio ir puikios savijautos paslaptys

Miranda Kerr / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-21 13:25
Ji pripažinta kaip viena gražiausių, sėkmingiausių ir seksualiausių pasaulio moterų, tad kai Miranda Kerr dalijasi savo grožio patarimais bei sukaupta gyvenimiška patirtimi, suklusti išties verta.

Nors madas demonstruoja dar nuo 13-os metų, 32-ejų gražuolė pasaulinės šlovės sulaukė 2007-aisiais, kuomet tapo pirmuoju australų modeliu, pasirašiusiu sutartį su „Victoria's Secret“.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Vėliau tapusi žinomų mados ženklų veidu, išleidusi jaunoms merginoms skirtą savipagalbos knygą „Treasure Yourself“ (liet. „Brangink save“) ir įkūrusi ekologiškos kosmetikos liniją, jau 2009 metais „Forbes“ sudarytame turtingiausių modelių sąraše Mirandai Kerr atiteko 9-oji vieta.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Puikiai jos karjera klostosi iki šiol ir nors M. Kerr dienotvarkė be galo įtempta ir užimta, jai vis dėlto pavyksta visur suspėti ir atrodyti žavingai.

Kasdien bent 10 minučių skirdama meditacijai, kuri padeda nuimti susikaupusią įtampą, žavioji Miranda Kerr, anksčiau buvusi tokių garsių prekinių ženklų kaip „Reebok“, H&M ir „Swarovski“ veidu, taip pat yra prisiekusi sveikos mitybos gerbėja.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Kiekvieną rytą ji pradeda gerdama energijos suteikiantį žaliąjį kokteilį, kuris, anot gražuolės, suteikia jos organizmui reikiamą vitaminų ir mineralų dozę: „Į mano mėgstamo kokteilio sudėtį įeina tik vienas vaisius, tai – citrina, o visi kiti ingredientai – įvairios žaliosios daržovės. Toks kokteilis stiprina imuninę sistemą, gerina bendrą organizmo sveikatą bei padeda išlaikyti skaisčią odą.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Maistą valgau kuo natūralesnį ir kuo mažiau apdirbtą, taigi labai vertinu organiškus produktus. Laikausi mitybos plano „80/20“, kas reiškia, kad 80 proc. laiko stengiuosi maitintis sveikai ir leidžiu sau 20 proc. laiko pasmaguriauti“.

Sveikos mitybos režimą M. Ker nuo pat mažumės bando įdiegti ir savo bei Orlando Bloomo sūnui Flynnui paslapčia jam į gardžius kokteilius įmaišydama ir sveikas daržoves.

Kalbėdama apie sveiką gyvenimo būdą, M. Kerr tikina daug sportuojanti ir kiekvieną rytą atliekanti mankštą namuose bei mėgstanti užsiimti grupinėmis treniruotėmis.

„Šiuo metu mane itin žavi joga, pilatesas, baletas ir plaukimo treniruotės – manau, kai veikla patinka, tuomet ir motyvacija ja užsiimti būna kur kas didesnė“, – portalui „The Daily Mail“ pasakojo M. Kerr.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai