Ukrainoje – netikėta viešnia: Lvive apsilankė Angelina Jolie

Angelina Jolie apsilankė Lvive / „Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt, 15min, BNS
Šaltinis: Žmonės
AA

Bijodami gyvybei ir sveikatai iškilusios grėsmės, iš karo krečiamos Ukrainos jau pabėgo milijonai žmonių. Nepaisant to, į šią šalį atvyksta politikai, diplomatai ir kiti svarbūs asmenys. Ukrainoje apsilankė ir Holivudo aktorė, Jungtinių Tautų specialioji pasiuntinė, humanitarė Angelina Jolie – šeštadienį ji buvo pastebėta Lvive.

Anot dailymail.com, aktorė Angelina Jolie nustebino ukrainiečius, šeštadienį pasirodžiusi Lvive.

Vienoje iš Lvivo kavinių apsilankiusi 46 metų aktorė kaipmat atkreipė smalsuolių dėmesį. Holivudo žvaigždę išvydę ukrainiečiai buvo kone apstulbę.

Ukrainietė Maya Pidhorodetska socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbė vaizdo įrašą, kuriame aiškiai matyti kavinėje besisukiojanti A.Jolie.

„Nieko ypatingo. Tiesiog Lvivas. Aš ką tik nuėjau išgerti kavos. Tiesiog Angelina Jolie, – rašė ji šalia vaizdo įrašo, kuriame matyti, kaip pasaulinė įžymybė jai mosteli. – Ukrainą palaiko visas pasaulis“.

Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip A.Jolie savo gerbėjams Ukrainoje dalija autografus.

Žiūrėkite vaizdo įrašą:

Look who's here! ???? Angelina Jolie surprised locals in Lviv, as she made an unannounced appearance at a cafe. @angelinajolie welcome to Ukraine! ???????? Video: Maya Pidhorodetska

Posted by Kyiv Not Kiev on 2022 m. balandžio 30 d., šeštadienis

Kaip skelbia abc.net.au, A.Jolie Ukrainoje susitiko su žmonėmis, kurie dėl karo buvo priversti palikti savo namus.

Humanitarė taip pat susitiko su savanoriais, teikiančiais psichologinę pagalbą daugeliui žmonių, kurie buvo priversti palikti savo namus kitose Ukrainos vietovėse.

Nuo Rusijos invazijos į Ukrainą pradžios vasario 24 dieną iš Ukrainos išvyko apie 5,4 mln. žmonių, o daugiau kaip 7,7 mln. žmonių buvo priversti palikti savo namus ir persikelti į kitas Ukrainos vietoves.

Angelina Jolie apsilankė Lvive / „Scanpix“ nuotr.

A.Jolie taip pat aplankė vienoje ligoninėje gydomus vaikus, kurie buvo sužeisti per, kaip manoma, Rusijos pajėgų raketos smūgį Kramatorsko geležinkelio stočiai. 

Tenykščiai savanoriai jai papasakojo, kad kiekvienas iš budinčių psichiatrų per dieną kalbėjosi su maždaug 15 žmonių. 

Balandžio 8 d. per tokią ataką žuvo mažiausiai 52 žmonės ir dar dešimtys buvo sužeisti. Pasak jų, daugelis stotyje per ataką buvusių žmonių – vaikai nuo dvejų iki dešimties metų.

„Jie turbūt ištikti šoko... Žinau, kaip traumos paveikia vaikus“, – sakė A.Jolie.

Angelinos Jolie vizitas Ukrainoje (9 nuotr.)
+3

Angelina Jolie jau daug metų domisi opiomis pasaulio problemomis. Vienas iš pagrindinių jos laukų – pabėgėliai, likimo nuskriausti jaunuoliai ir vaikai.

Šia tema ji taip pat parašė ne vieną rašinį. Paliesti žiaurius žmonių likimus aktorei – išties svarbu. Ji visaip kaip stengiasi padėti.

Jau anksčiau Angelina yra išdėsčiusi savo poziciją, pareiškusi, kad pasauliui turėtų būti gėda dėl siaubingo šių žmonių likimo. „Jūs turite teisę į savo pilietybę. Mums turėtų būti gėda dėl to, kaip su jumis elgėmės“, – užsidegusi anksčiau kalbėjo aktorė.

Angelina Jolie (146 nuotr.)
+140
Skaitykite daugiau