Angelina Jolie dirba prie naujo projekto: tikisi padėti pasaulio jaunimui

Angelina Jolie / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Jungtinių Tautų specialioji pasiuntinė, humanitarė, „Oskaro“ laureatė Angelina Jolie (45) kitais metais išleis naują knygą, skelbia „InStyle“. Karantinas pasaulinio garso įžymybei buvo tikrai darbingas. Be to, kad pristatinėjo naujausią savo filmą „The One and Only Ivan“, rašė esė apie vaikų išnaudojimą ir prievartą, užsiėmė labdaringa veikla, ji dar ir bendradarbiavo su žmogaus teisių organizacija „Amnesty“.

Žmogaus teisių organizacija „Amnesty“ trečiadienį pranešė, jog kitų metų rugsėjį pasaulį išvys bendra jų ir žinomos aktorės knyga, pavadinimu „Know Your Rights (And Claim Them)“. Išvertus iš anglų kalbos, knygos pavadinimas skatina domėtis savo žmogaus teisėmis ir jų reikalauti.

Knyga – skirta edukuoti jaunimui.

„Šiandien mes turime jaunuolius, kurie pasiruošę kautis“, – oficialiame pranešime teigė Angelina.

„Tačiau daugelis vis dar suklumpa, nes trūksta informacijos, suaugusieji neskatina jaunuolių sąmoningumo, kartais jiems pritrūksta žinių. Kiek šalių – tiek kultūrų. Mums reikia pasistengti dėl jaunimo ir padrąsinti juos, suteikti visus galimus įrankius tam, kad jie žengtų į priekį ir tobulėtų“, – pridėjo garsenybė, pabrėžusi, kad nuo jaunų dienų reikia įskiepyti gebėjimą naudotis savo teisėmis.

Angelina Jolie su vaikais (13 nuotr.)
+7

Primename, kad A.Jolie seniai domisi opiomis pasaulio problemomis. Vienas iš pagrindinių jos laukų – pabėgėliai, likimo nuskriausti jaunuoliai ir vaikai. Šia tema ji taip pat parašė ne vieną rašinį. Paliesti žiaurius žmonių likimus aktorei – išties svarbu. Ji visaip kaip stengiasi padėti.

Jau anksčiau Angelina yra išdėsčiusi savo poziciją, pareiškusi, kad pasauliui turėtų būti gėda dėl siaubingo šių žmonių likimo. „Jūs turite teisę į savo pilietybę. Mums turėtų būti gėda dėl to, kaip su jumis elgėmės“, – užsidegusi anksčiau kalbėjo aktorė.

Skaitykite daugiau