„The Roop“ ruošiasi finalui: ar keisis jų pasirodymas „Eurovizijos“ scenoje?

Grupė „The Roop“ / A.Puttingo, T.Hanseso EBU nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-20 15:29
Po sėkmingo pasirodymo pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje, kuriame mūsų šalies atstovai grupė „The Roop“ sėkmingai pateko į didįjį finalą, kiek pailsėję ir pasidžiaugę pirmąja maža pergale, grupės nariai Roderdame Lietuvos žiniasklaidai davė interviu, kurį transliavo portalas Lrt.lt.

„Spėjome vakar pailsėti, tuo labai džiaugiamės. Vakarykštė diena buvo be jokio darbo, bandėme nedirbti, o tiesiog ilsėtis. To jau tikrai reikėjo, nes mūsų dar laukia finalas, tad norime būti kupini jėgų“, – šypsodamiesi sakė grupės nariai.

Žiniasklaidos atstovų paklausti, kaip vertina savo pasirodymą, nes esą pasigirdo nuomonių, kad neišvengta techninių nesklandumų, atlikėjai kiek nustebo, nes, jų nuomone, viskas pavyko taip, kaip ir buvo suplanuota.

„Peržiūrėjome savo pasirodymą, manome, kad jis – puikus. Girdėjome kažkokių komentarų, bet nelabai supratome, apie ką tai. Kad vieniems įtinka, o kitiems – neįtinka, tai čia jau klasika, nes visiems neįtiksime. Svarbiausia įtikti patiems sau, o mums atrodo, kad viskas gerai“, – sakė grupės vokalistas Vaidotas Valiukevičius.

Ar „The Roop“ planuoja stebėti kitų dalyvių pasirodymus antrajame pusfinalyje? „Taip, žadame stebėti, norime pasižiūrėti, kas išeis į finalą. Bus įdomu pamatyti, su kuo susitiksime“, – šypteli. 

Atlikėjai prisipažino simpatizuojantys Šveicarijos, Islandijos atstovams. Pastariesiems grupė perdavė linkėjimus ir išreiškė viltį, kad šie galbūt gyvai dar pasirodys finale, tačiau jau buvo skelbta, kad kartu su EBU Islandijos atstovai priėmė sunkų sprendimą ir, kadangi gyvai norėtų pasirodyti kaip grupė, koronavirusu susirgus vienam jų nariui „Eurovizijos“ scenoje jų šiais metais gyvai nebeišvysime.

Grupė „The Roop“ / Andreso Puttingo EBU nuotr.
Grupė „The Roop“ / Andreso Puttingo EBU nuotr.

Pasitaiko atvejų, kad po pusfinalio į finalą patekę dalyviai kažką pakoreguoja savo pasirodyme – ar „The Roop“ gerbėjams pateiks kokių nors staigmenų?

„Pažiūrėsite ir pamatysite, – šypteli Vaidotas. – Minčių gal ir yra, gal kažkas ir pavyks, bet šiaip mes esame patenkinti savo pasirodymu, o kai kurie keičia ir kažką daro, nes nežino, ko jie nori. Sako, kad tie keitinėjimai duoda žurnalistams medžiagos, bet mes sukamės tame pačiame burbule, tad apie dalyvius žurnalistai rašo kiekvienas savo vietinėje spaudoje, o visi dalyviai savo šalyje yra žinomi ir papildomai „kelti bangos“ nereikia. Mūsų tikslas yra ta didžioji dalis, 95 procentai žmonių, kurie dar nematė mūsų pasirodymo ir žiūrės finalą, nieko iki tol nematę. Todėl kiekvienąkart kažką keitinėti nėra prasmės.“

Grupė prisipažino sulaukianti daug dėmesio ir iš kitų šalių žiniasklaidos, ypač Nyderlandų ir Australijos. „Žinome, kad mūsų daina Australijoje puikiai keliauja per radijo stotis, bet ta Australija tiek toli, kad to net nesuvoki“, – juokėsi Vaidotas. 

O antai Ispanijoje „The Roop“ puikiai klausoma „Spotify“ platformoje.

Grupė prisipažino, kad dėmesio daug, suplanuotų darbų – taip pat, tačiau jie žinojo, kur važiuoja, todėl sako besistengiantys mėgautis akimirka ir padaryti viską, kas nuo jų priklauso: „Vis bandome sustoti, pasimėgauti, suprasti, kur mes šiuo metu esame, išjausti tą, nes vis bėgame bėgame…“

Grupė „The Roop“ / Thomo Hanseso EBU nuotr.
Grupė „The Roop“ / Thomo Hanseso EBU nuotr.

Ne paslaptis, kad šiemet tiek Lietuvoje, tiek užsienyje Lietuvos atstovai sulaukė labai daug ne tik žiniasklaidos, bet ir gerbėjų dėmesio, o socialiniai tinklai tiesiog lūžta aptarinėjant viską iki smulkiausių detalių. Ar „The Roop“ skaito komentarus socialiniuose tinkluose?

„Jaučiame didelį palaikymą, o visko perskaityti nespėtume fiziškai, bet kai kurie dalykai užkliūna už akies ir labai pradžiugina. Tiesiog komentarų nelabai skaitome, o nuomonių gali būti skirtingų – kaip ir visąlaik. Neįmanoma visiems įtikti. Mes visus mylim, o esame tokie, kokie esame“, – sako jie.

Paklausti, ar pasiilgo artimųjų, juk į Roterdamą atvykti turėjo be šeimos narių, kas ankstesniais metais buvo įprasta, atlikėjai teigia per daug to nesureikšminantys, nes dabar svarbiausia – saugumas.

„Be abejo, kad jų trūksta, tačiau žinojome, kur vykome, – dirbti, o ne atostogauti, tad mūsų šeimos nariai tą irgi puikiai supranta. Kasdien randame laiko su jais pabendrauti, pasidalinti emocijomis ir tokiu būdu pabūti kartu. Yra kaip yra, priimame realybę tokią, kokia ji dabar yra“, – sako jie.

Vis dėlto paklausti, su kuo pirmiausiai pasidalijo džiugiomis emocijomis patekus į finalą, grupės nariai Robertas ir Mantas juokėsi, kad pirmiausiai „prisidavė žmonoms“, bet šios juk jau viską ir taip žinojo, nes stebėjo pusfinalį per televiziją.

„Aš Deimantei parašiau – „viskas gerai, judam toliau“, – apie žinutę širdies draugei prisipažino ir V.Valiukevičius.

Grupė „The Roop“ / Thomo Hanseso EBU nuotr.
Grupė „The Roop“ / Thomo Hanseso EBU nuotr.

Naujausi straipsniai