Islandai nepasirodys „Eurovizijos“ scenoje – nei pusfinalyje, nei finale

„Daði & Gagnamagnið“ / Kaja Sigvalda nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Pranešama, kad ketvirtadienį „Eurovizijos“ pusfinalyje gyvai pasirodyti turėjusi islandų grupė „Daði og Gagnamagnið“ jame nedalyvaus. Bus pateiktas jų pasirodymo vaizdo įrašas.

Koronaviruso atvejis Islandijos delegacijoje buvo nustatytas sekmadienį, gegužės 16-ąją. Islandų grupė privalėjo atlikti du PGR testus, kurių rezultatai nenudžiugino. Pakartotini testai prieš antrąją generalinę repeticiją, kurioje islandai turėjo pasirodyti trečiadienį, parodė, kad vienam nariui nustatytas Covid-19. Kiti delegacijos nariai gavo neigiamus atsakymus.

Dėl šios priežasties grupei teks praleisti pusfinalį ir finalą, o per juos žiūrovams bus parodytas iš anksčiau nufilmuotas pasirodymo įrašas.

Visi į konkursą akreditacijas gavę asmenys, taip pat ir dainininkai, privalo pateikti neigiamus koronaviruso testo rezultatus. Iki tol jiems taikomas karantinas. 

Kartu su EBU Islandijos atstovai priėmė sunkų sprendimą ir kadangi gyvai norėtų pasirodyti kaip grupė, scenoje jų šiais metais neišvysime. Jų daina ir toliau varžysis su kitų šalių dainomis konkurse. Bus panaudotas pasirodymo įrašas, nufilmuotas gegužės 13-ąją.

Skaitykite daugiau