Šešiolikmetis veganas stebina instagrame nepaprastais desertais

@naturally.jo / Instagram nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-15 14:48
„Gyvenimas per trumpas, kad valgytum nuobodų maistą“, – apie save instagrame rašo šešiolikmetis veganas Jose. Jo paskyra turi jau beveik pusę milijono sekėjų. Vaikino desertai bei pusryčiai neįtikėtinai fotogeniški, sveiki ir, panašu, kad labai skanūs.

Labiausiai stebina tai, kad visas šis spalvingas ir gražus maistas – šimtu procentu veganiškas. Taigi reikia nemažai išmonės, norint visa tai sukurti.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Trinti vaisių ir daržovių glotnučiai, žaliavalgiški sūrio pyragai, granolos, dubenėliai įvairaus tringo veganiško gėrio su sėklomis ir blizgančiomis šaldytomis uogomis. Viskas – būtinai su papuošimais, įvairių tekstūrų. Ir visa tai paauglys sugeba patiekti su visa spalvų vaivorykšte.

Jeigu mintyse pagalvojote „O, kad man kas taip padarytų...“, tai tokių norinčių yra daug. Komentaruose galima matyti, kad sekėjai pusiau juokais, pusiau rimtai siūlo sumokėti, kad Jose ką nors jiems pagamintų.

Ingredientai – šviežios bei šaldytos uogos ir daržovės, riešutų pienas ir nektaras, sėklos, riešutai, žolelės ir pan.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Vaikinas kartais įdeda ir kito savo gaminto maisto – ne desertų – nuotraukų, pavyzdžiui, sveikų pusryčių ar makaronų, tačiau saldumynai sulaukia daugiausia sekėjų dėmesio.

Jeigu kada pritrūktumėte fantazijos, pasižiūrėkite Jose instagrame – ten rasite ne tik „n“ nuotraukų įkvėpimui, bet ir receptų bei istorijų, kaip gimė šie patiekalai.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai