Robin Wright grožio paslaptys: spindėti jai padeda ne tik grimas

Robin Wright
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Negali būti, kad tik dėl profesionalaus grimo 51-erių R. Wright atrodo taip jaunai ir stulbinančiai gražiai. Aktorė juokauja, kad ji – vėlai pražydusi gėlė ir tik dabar atsiskleidė jos tikrasis grožis. Tačiau ji atrodo kur kas jauniau, nei yra iš tiesų. Kaip šiai moteriai pavyksta sustabdyti laiką?

Nemažai nuopelnų tenka plaukų stilistui, kuris drąsiai nurėžė ilgai puoselėtas kasas. Puikus kirpimas ir idealiai tinkanti šukuosena atskleidė gražiausius aktorės bruožus.

Robin Wright dabar geriausiai žinoma kaip kultinio serialo „Kortų namelis“ pagrindinė veikėja Kler Andervud, nors savo kelią aktorė pradėjo nuo modelio karjeros, o vėliau filmavosi legendiniame seriale „Santa Barbara“. Visą laiką ji buvo laikoma tobulo grožio moteris, ir net sulaukusi 51-erių atrodo nepakartojamai. Kokia jos grožio paslaptis?

Plaukai – puikaus stilisto nuopelnas

Robin Wright šukuosena lėtai keitėsi, kai ji pradėjo vaidinti jau kultiniu vadinamame seriale „Kortų namelis“. Wright plaukai buvo dažyti, balinti, todėl šiek tiek nualinti. Siekdama iškirpti savo pažeistus plaukus, aktorė pasirinko labiau moterišką asimetrišką kirpimą, kuris jai labai tinka.

Nemažai nuopelnų tenka plaukų stilistui, kuris drąsiai nurėžė ilgai puoselėtas kasas. Puikus kirpimas ir idealiai tinkanti šukuosena atskleidė gražiausius aktorės bruožus. Beje, moteriai tokia šukuosena suteikė rafinuotumo.

„Dabartinis Robin kirpimas yra tobula rafinuotumo ir stiliaus pusiausvyra. Aišku, neištreniruota akis nepamatys, tačiau kadangi iš esmės kerpamos abi pusės, tai leidžia padaryti viršutinę galvos dalį gražesnę ir mažesnę“, – sakė jos kirpėjas Paulas Nortonas, kuris yra atsakingas už Wright plaukų stilių tiek seriale, tiek gyvenime. „Šukuosena aiškiai įkūnija pagrindinės veikėjos charakterį ir atitinka asmeninio gyvenimo poreikius“, – pabrėžė kirpėjas.

Tad peršasi viena mintis – jei norite tobulai jums tinkančios šukuosenos ir išpuoselėtų plaukų, susiraskite patikimą kirpėją.

TAIP PAT SKAITYKITE: Makiažo meistrė Olesia Žuravliova: „Neturėtume bijoti pamatyti savęs veidrodyje be makiažo“

Robin Wright

Šiek tiek botokso nepakenks

Aktorė prisipažįsta, kad kai tik pradėjo vaidinti seriale „Kortų namelis“, jai buvo pasiūlyta pasigražinti veidą plastinėmis operacijomis. Tačiau dar 2014-aisiais Robin ne kartą tikino, jog ketina senti natūraliai: „Holivudas daro didelį spaudimą prisipūsti lūpas, pasikelti krūtis, tačiau aš ketinu pasenti ir turėti raukšlių!“ – teigė aktorė, tuomet tvirtai tikėjusi, jog nepasiduos jokiam spaudimui.

Neseniai Robin atskleidė, kad savo veido grožį visgi patiki tikriems specialistams. Du kartus per metus į ryškiausias raukšleles sušvirkščiamos botulino toksino injekcijos. Paklausta apie tai, aktorė neslepia ir aiškina, kad tai daro visi: „Botulino toksino injekcijos nėra blogis, jei nepiktnaudžiauji. Nenoriu atrodyti kaip dvidešimtmetė, noriu tik „nutrinti“ nuo veido šiek tiek nuovargio ir grimo pėdsakus“, – aiškino garsioji aktorė.

Tobula figūra – tik dėl sporto

R. Wright prisipažįsta, kad nėra didelė sporto mėgėja. Tačiau norint išlaikyti puikią figūrą, judėti būtina.

Pasirodo, aktorė yra zumbos mėgėja. Robin sako, kad jai nepatinka monotoniškas sportas, o zumba niekada neatsibosta. Užsiimant tokiu sportu net nepajauti, kad sportuoji – pašoki, palinguoji kojomis, ir treniruotė baigėsi.

Tiesa, kai ruošėsi vaidmeniui „Stebuklinga moteris“ R. Wright nusisamdė asmeninė trenerį, nes veikėja turėjo vilkėti figūrą išryškinančius drabužius. Aktorė tikina, kad jai patinka ir bėgioti, ir kartais atlikti pamėgtas jogos asanas.

Mityba: daug jūros gėrybių ir daržovių

Visi žino, kad sveikas ir subalansuotas maistas – geros savijautos ir grožio pagrindas. Tai suvokia ir garsūs aktoriai. R. Wright gerai atrodyti, aišku, padeda ir visavertė mityba. Robin labai mėgsta jūrų gėrybes, vištienos ir daržovių patiekalus. „Geriausia „Kortų namelio“ filmavimo dalis yra tai, kad galima privalgyti daug krabų“, – juokdamasi prisipažįsta aktorė.

Beje, Robin yra išmėginusi dietą be angliavandenių. Visgi ji tik dar kartą įsitikino, kad maistas – vienas gyvenimo malonumų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kokių grožio pamokų galime išmokti iš Marilyn Monroe

Robin Wright: nuo „Santa Barbaros“ iki „Kortų namelio“ (32 nuotr.)
+26

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau