Pirmadienio horoskopas – rugsėjo 25 d.

Mėnulis ir Zodiako ženklai / „Shutterstock“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Optimizmas kaitaliosis su nepasitikėjimu, o įsitikinimas savo teisumu – su abejonėmis tuo, ką išmanome. Vos pradėsime gilintis į kokias reikšmingas smulkmenas, kažkas parodys, kad per jas nematome daug svarbesnio vaizdo. Vakarop kils norų, kurių joks džinas nepasisiūlys išpildyti.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Kad ir ką darbe pasiūlytumėte, jums bus kas parodo, kad tai visai nedera su esama situacija. Galiausiai pasijusite visiški neišmanėliai. Nesiliaukite tikėti savimi ir geriau patikrinkite savo žinias ar skleidžiamą informaciją. Tačiau jūs nebūsite jūs, jei nepasinaudosite pasitaikiusia proga įtikinti savo partnerius.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Nors aplink jus kažkas vis sės nepasitikėjimą, pasiūlę ką nors ar pasidomėję, išgirsite nebent visokių priekaištų, kad ne ten kišate nosį ir geriau jau užsiimtumėte savais reikalais. Jei šia bacila neužsikrėsite, ji taps neveiksminga tuomet, kai darbe šalia jūsų atsiras palaikymo ir noro atrasti teisingą kelią, pasitelkus kompromisus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Svarstyklės – žaviosios Zodiako diplomatės

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Nors jūsų antroji pusė ar darbo partneriai mažai domėsis jūsų asmenine nuomone ar patirtimi, o vietoj to primins, ko nepadarėte, kur suklydote ar pasiūlys ilgą taisyklių sąrašą, optimizmo pakaks. Jį ras netgi tie, kurie buvo pamiršę šypsotis, džiaugtis gyvenimu ar tą džiaugsmą skleisti aplink save.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Daug kas šiandien gali nesutapti su jūsų lūkesčiais dėl neplanuotai užsiritusios pareigų naštos, sunkumų bendraujant ir primenančiųjų, kad veltui malate liežuviu. Tačiau vos viena vilties ugnelė užges, netrukus įsižiebs kita. Ypač tuomet, kai atsiras palaikymas ar paskatinimas iš pačių artimiausiųjų.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Nors būsite nusiteikę patirti vien gerus dalykus, atsėlins ir keletas ne tokių malonių. Gal net teks pasirūpinti nemaloniąja malonumų puse, išleisti tam, ko neplanavote įsigyti, ir atsisakyti to, ko labiausiai norėjote. Galų gale susitaikysite su aplinkybėmis ar kai ką naudingo iš tų situacijų išpešite.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Jūsų naminės pareigos ar namiškių abejingumas gali jus trumpam sukaustyti, sutrukdydamas entuziastingai netrukdomiems eiti savu keliu. Jei nesigręžiosite nuo naminių pareigų, o atrasite, ką gero galite pasiūlyti šeimai patys ir kuo savo šeimos narius apdovanoti, turėsite visai neprastą dieną.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Prisiplanavę susitikimų, vis kažkur užstrigsite, pavėluosite ir ką nors pamiršite, o tie, į kuriuos kreipsitės informacijos, nenoriai atviraus. Pasijutę nereikalingi ir neišgirsti, nenukabinsite nosies. Jei nesiliausite judėję pirmyn, jūsų turima informacija, žinios ir pažintys pravers ir kai ką sudomins.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Šiandien norėsite ką nors vertinga įgyti ar bent įtikinti kitus, kad visko turite pakankamai. Nesiūlykite nieko savo bičiuliams, nes iš to jokios naudos, o išlaidų ar nusivylimo savo gebėjimais marios. Turėdami kokį nors sumanymą, darbuositės prie jo apie tai neatviraudami, kitus palikdami nuošalyje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Dalykai, kuriuos turi suprasti ir pripažinti kiekviena moteris

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Jūsų veiksmai nepasieks tikslo, į kurį taikysite, o žodžiai – adresato. Nenuostabu, jei savo reikalavimais ar pamokymais kam nors nejučia užčiaupsite burną. Tačiau tai nemažins jūsų pasitikėjimo savo poelgiais ir noro susižerti kuo daugiau balų sau. Tai įmanoma komandoje, kurioje save realizuosite.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Optimistines nuotaikas sklaidys nykūs prisiminimai, lyg bandantys įrodyti, kad neliko kuo tikėti. Kai mažai kam rūpės jūsų baimės ir kitas praeities balastas, veltui nepasistengsite, kad apie tai niekas nieko nesužinotų. Susitelkę į savo siekius, kaipmat išsikapstysite, o tai, kas trukdė, jums pagelbės.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Šiandien gausite pastabų, kad privalu žaisti pagal komandos narių taisykles, laikinai pamiršus savas. Ir tai nebus saldu. Nors kelias į jums rūpimas bendražygių paslaptis bus laikinai uždarytas, sėkmingai kartu žinias gilinsite, mokysite kitus ar taikykite savo žinias bendrose kolektyvo veiklose.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Visas savo viltis dėsite į darbą. Tačiau, užuot pasakę, kokie šaunuoliai ir darbštuoliai esate, kai kas parodys jūsų klaidas ir nubrėš ribas, už kurių negalėsite kelti kojos. Jei dėl to nuliūsite ar liausitės stengtis, turbūt patys savęs nepagirsite. Pabandykite atrasti jumis pasitikinčių ir jums padedančių žmonių, antraip, nė iš vietos.

Sudarė astrologė Vaida Budginaitė

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau