Ką apie jus byloja jūsų delno forma

Delno linijos / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Tikriausiai kaskart susipažinę su nauju žmogumi, paspaudę jam ranką, atkreipiame dėmesį į jo delną. Vienų jie būna platūs, kitų – siauri, trečių gležni ir smulkūs. Chirologų nuomone, delno forma daug gali išduoti apie žmogaus savybes.

Žvilgtelėjus į delną, įvertinus jo formą, nesunku pasakyti, kuriai stichijai būtų galima priskirti asmenį ir kas jam būdinga.

Materiją sudaro keturios stichijos: žemė, ugnis, oras ir vanduo. Nors kiekviename žmoguje pasireiškia visos keturios stichijos, vis dėlto paprastai vienos iš stichijų poveikis būna šiek tiek stipresnis nei kitų. Žvilgtelėjus į delną, įvertinus jo formą, nesunku pasakyti, kuriai stichijai būtų galima priskirti asmenį ir kas jam būdinga.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ką apie jus sako jūsų delnai?

Kvadratinis delnas, trumpi pirštai – Žemės stichija

Žemės tipo žmonės yra tvirto kūno sudėjimo, ištvermingi ir ilgaamžiai. Tačiau jie neretai būna itin uždari, todėl dažnai kenčia dėl streso, širdies ir kraujagyslių ligų. Žemės tipo žmonėms nereikėtų ilgai savyje laikyti blogų minčių ir emocijų, nes dėl to kyla auglių, miomų ir cistų grėsmė. Žemės žmonėms rekomenduojama dažniau atlikti įvairių atsipalaidavimo pratimų, būti atviriems naujovėms, nebijoti permainų.

Pailgas delnas, trumpi pirštai – Ugnies stichija

Ugnies tipo žmonės yra be galo aktyvūs, kupini entuziazmo, linkę rizikuoti. Todėl jiems didžiausias pavojus - įvairios traumos, lūžiai, trūkiai. Jų gyvenimas ir sveikata iš tiesų nenuspėjami. Iš vakaro jie gali puikiai jaustis, o rytą, žiūrėk, ir negaluoja. Ugnies atstovams labai svarbu išmokti elgtis ramiai, būti kantriems. Jų delnai neretai yra išraižyti daugybės linijų, juose gausu žvaigždučių ir kryžiukų. O būtent tokie ženklai ir liudija apie staigius ir netikėtus įvykius gyvenime. Šio tipo žmonės turėtų reguliariai sportuoti ir taip atsikratyti susikaupusios energijos. Nuolatinis judėjimas turėtų būti jų gyvenimo būdas.

Kvadratinis delnas, ilgi pirštai – Oro stichija

Oro tipas laikomas vienu sveikiausių iš visų. Kadangi šie žmonės yra labai smalsūs, daug skaito, dirba prie kompiuterio, dėl to dažnai kenčia jų akys. Jei toks žmogus nesidalija su kitais savo mintimis, patirtimi, pastebėjimais, gali kentėti nuo galvos skausmų, migrenos, nemigos. Geriausias būdas išsaugoti sveikatą – laikytis minčių higienos, stengtis blogas mintis išmesti iš galvos. Taip pat šio tipo žmonėms labai svarbu kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, ilsėtis gamtoje.

Chiromantija / „Shutterstock“ nuotr.

Pailgas delnas, ilgi pirštai – Vandens stichija

Vandens tipo žmonėms būdingas nepaprastas jautrumas. Šie žmonės tarsi sugertukai sutraukia aplinkos nuotaikas ir emocijas.

Vandens tipo žmonėms būdingas nepaprastas jautrumas. Šie žmonės tarsi sugertukai sutraukia aplinkos nuotaikas ir emocijas. Todėl dažnai serga ne tik savo, bet ir aplinkinių ligomis. Vandens tipui draudžiama būti negatyvioje aplinkoje, ten, kur daug streso ir įtampos, nes šis žmogus dėl to gali susirgti. Bet kokia emocinė kančia jiems tampa fiziniu negalavimu. Dažnai tai būna psichosomatinės ligos, kurių priežasties gydytojai niekaip negali nustatyti. O pakeitus aplinką, kai emocinis fonas yra optimistiškas, ir visi negalavimai praeina.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau