Kaip sutikti jaunatį skirtingų Zodiako ženklų atstovams

Jaunatis / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Jaunatis pradeda naują Mėnulio mėnesį, naują ciklą, tad gerai jai pasiruošę, galime gerai pradėti ir savo naują mėnesį. Trečiadienio rytą Mėnulio pilnatis prasidės Mergelės ženkle, kuris siejamas su darbštumu, pedantiškumu, rūpinimusi savo sveikata. Sužinokite, kaip šią jaunatį turėtų leisti skirtingų Zodiako ženklų atstovai.

Jei norite atsikratyti neigiamų įpročių, jaunaties laikas yra labai palankus tai daryti. Jaunaties energija padės jums to imtis.

Jaunaties laikas ypatingas, nes tuomet galime į Visatą paleisti savo norus ir troškimus. Jie kur kas labiau linkę pildytis. Tačiau nepamirškite, kad tai ir gera diena atsisveikinti su praėjusiu laiku ir pradėti mąstyti apie ką nors nauja. Jei, pavyzdžiui, norite atsikratyti neigiamų įpročių, jaunaties laikas yra labai palankus tai daryti. Jaunaties energija padės jums kur kas lengviau to imtis nei kitu laiku. Taip pat ir užsiimti kuo nors nauju, pavyzdžiui, pradėti sportuoti šiuo laiku taip pat yra lengviau. Pasitelkdami į pagalbą savo valią ir jaunaties galią, kur kas lengviau žengsite nauju keliu nei tada, kai Mėnulis yra pilnas ar dyla. Taigi būtinai pasinaudokite tokia teigiama Mėnulio įtaka.

Ką daryti, o ko – ne

Jaunaties dieną organizmas yra kur kas jautresnis aplinkos įtakoms, kur kas lengviau galima susierzinti ir susirgti. Gerokai dažnesnės šiuo metu būna ir ūmios ligos, traumos, avarijos, konfliktai. Taip pat ir daugelis reikalų vyksta ne taip, kaip norėtume. Tad jaunaties dieną geriau nesiimti nieko konkretaus, tik kurti planus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip Mėnulio padėtis Zodiako ženkle veikia orą ir mūsų savijautą

Jei norite, kad ši diena jums būtų sėkminga ar bent jau labai neerzintų, atsisakykite maisto ar bent jau valgykite lengvesnį, nes tai padeda apsivalyti ne tik kūnui, bet ir dvasiai. Beje, valymosi procesai vyksta labai stipriai, o gausiai valgydami šią dieną užkertame tam kelią.

Nereikėtų per jaunatį lankytis kirpykloje. Dar senovės išminčiai teigė, kad šią dieną kirpdami plaukus trumpiname savo gyvenimą.

Ši jaunatis bus Mergelės ženkle. Tai reiškia, kad šią dieną nereikėtų švaistyti pinigų – Mergelei tai labai nepatinka. Geriau pasirūpinti namais, vaikais, daugiau imtis fizinio darbo, pavyzdžiui, itin kruopščiai sutvarkyti namus.

Kaip elgtis skirtingų Zodiako ženklų atstovams

Avinams reikėtų labiau pasirūpinti savo sveikata, daugiau dėmesio skirti darbui ir kasdienėms pareigoms tinkamai atlikti. Šio ženklo atstovai neretai nebaigia to, ką pradėję. O jaunatis Mergelėje jus moko būti kruopštesnius ir atidesnius.

Jaučiai turėtų pagalvoti apie romantišką pasimatymą, malonų susitikimą ar naujas pažintis.

Dvyniai per Jaunatį Mergelėje turėtų daugiau laiko praleisti su savo šeima, galbūt aplankyti tėvus ar vaikus, rūpintis būsto įsigijimo klausimais.

Vėžio ženklo atstovai turėtų nevengti daugiau bendrauti, imtis spręsti dalykinius reikalus.

Liūtai šiuo metu galėtų spręsti arba bent jau suplanuoti, kaip tvarkys savo finansinius reikalus.

Mergelės, skirkite dėmesį sau, savo įvaizdžiui tobulinti, imkitės grožio procedūrų.

Svarstyklės šią dieną turėtų daugiau ilsėtis.

Skorpionai neapsiriks, jei daugiau laiko skirs draugams ir imsis kurti ateities planus.

Šauliai turėtų būti pakankamai atkaklūs kalbėdamiesi apie savo karjeros reikalus ar siekdami ilgalaikių tikslų.

Ožiaragiai gali leistis į netolimą kelionę ar aplankyti seniai norėtą pamatyti vietą.

Vandeniai neapsiriks, jei daugiau dėmesio skirs savo intymiajam gyvenimui.

Žuvys turėtų palikti nuošaly savo susikurtą iliuzijų pasaulį ir imtis realių reikalų gerindamos savo darbinius reikalus.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau