Pirmą Kristinos Tarasevičiūtės viešnagę Romoje trikdė it iš kibiro pylęs lietus

Kristina Tarasevičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-25 18:24
Šokėja Kristina Tarasevičiūtė neseniai grįžo iš Italijos, kur praleido kelias dienas. Nors svetur ji buvo išvykusi dirbti, spėjo ir papramogauti, o bene labiausiai kelionės metu ją nudžiugino apsilankymas Romoje – šį miestą mergina pamatė pirmąkart.

Į Italiją K.Tarasevičiūtė išvyko prieš kiek daugiau nei savaitę, o kartu su ja – visas garsenybių būrys: dainininkės Vaida Genytė ir Urtė Šilagalytė, šokėjas Nerijus Juška, kiti. Visus į būrį sukvietė renginių organizatorė Kristina Kaikarienė: Italijoje ji iškėlė vestuves lietuvių porai. Apie šventę senovinėje Italijos pilyje Žmonės.lt jau rašė – K.Kaikarienę tada pasivijo kaltinimai pavogus idėją. 

K.Tarasevičiūtė šiose vestuvėse šoko. „Labai džiaugiuosi, kad pagaliau lietuviai pradėjo švęsti vestuves ne tik Lietuvoje, o joms įgyvendinti samdosi lietuvius. Tokia gražia proga turėjau galimybę nuvykti į Italiją ir tose vestuvėse šokti“, – Žmonės.lt sakė ji. 

Didelį įspūdį jai paliko K.Kaikarienės darbas šventėje. „Labiausiai mane šokiravo, gerąja prasme, Kristinos Kaikarienės darbas. Tai, kokią šventę ji sukūrė, buvo nuostabu. Prie tų vestuvių dirbo ne tik lietuviai ir latviai... Įspūdinga programa, dekoracijos – viskas gniaužė kvapą. Kristina labai rūpinosi savo atlikėjais. Ji ne tik surengė programą klientams, bet ir artistams – visada buvome pavalgydinti, viskuo aprūpinti, net kelionę mums suorganizavo“, – sakė Kristina. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Pamatė Romą

Ta kelionė buvo į Romą – visi artistai iš Lietuvos čia praleido dieną. K.Tarasevičiūtė Romoje lankėsi pirmą kartą, tačiau pamatyti tikrąjį miesto veidą jai trukdė lietus. „Labai tikėjomės, kad daug ką pamatysime, daug kur apsilankysime, bus labai smagu. O ėmė taip smarkiai lyti, kad tiesiog permirkome. Bet vis tiek, nors ir visiškai šlapi, ėjome, fotografavomės“, – juokėsi K.Tarasevičiūtė. 

Romoje ji praleido ne pilną dieną, bet pamatyti spėjo nemažai: „Galima sakyti, kad po miestą vaikščiojome liturginiu keliu – bažnyčios, koliziejus, senamiestis. Dar suvalgėme po picą. O kadangi lijo taip smarkiai, ilgai užsibūti ir negalėjome. Smagu, kad mūsų komandoje buvo jaunas kunigas, kuris yra gyvenęs Romoje. Taip išėjo, kad net turėjome savo gidą! Vaikščiojome ir klausėmės jo istorijų, kurių kitur gal ir neišgirstum.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

O stiprus lietus lėmė ir šiokių tokių privalumų. „Turbūt tai ir buvo tobuliausia, kad nebuvo žmonių. Vaikščiojome vieni, galėjome laisvai nusifotografuoti. Aišku, tose nuotraukose – ir skėčiai... Bet gatvės buvo tuščios, žmonių nebuvo, todėl galėjome jaustis labai ramiai, patogiai. Kitą vertus, buvome permirkę...“ – svarstė K.Tarasevičiūtė. 

Romoje ji spėjo įsigyti prieskonių – jų visad parsiveža iš kelionių. Šįkart nusipirko kelių rūšių: spagečiams, mėsai, salotoms.  „Visada parsivežu prieskonių – man tai yra svarbiausia“, – atskleidė tradiciją. 

Žmonės.lt K.Tarasevičiūtė tikino, kad norėtų į Romą sugrįžti: „Noriu pamatyti Romą, kai šviečia saulė, kai žmonės nesusiraukę dėl lietaus, kai žaliuoja medžiai. Mėgstu keliauti ir kartais man patinka sugrįžti, kur jau buvau.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai