Mano Kalėdos: Kristina Tarasevičiūtė šventes švęs po penkerių metų pertraukos

Kalėdinės puošmenos Kristinos Tarasevičiūtės namuose / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šokėja Kristina Tarasevičiūtė jau papuošė savo namus Kalėdoms: džiaugiasi šventine egle, sienas papuošė girlianda, pasirūpino akį traukiančiomis snaigėmis. Į svečius priėmusi Žmonės.lt K.Tarasevičiūtė pasakojo, kad šįmet didžiosios metų šventės jai bus ypatingos.

Savo namus K.Tarasevičiūtė šventiškai papuošė gruodžio pradžioje. Taip anksti dekoracijomis pasirūpino todėl, kad šįmet Kalėdų laukia itin nekantriai.  

„Pastaruosius penkerius metus beveik nešvenčiau Kalėdų. Visada būdavo darbymetis... Prabėgomis susibėgdavome Kūčių vakarui, o kitą dieną – koks nors spektaklis ar renginys... Užtat dabar pasakiau sau, kad gana – man nebeįdomu, šįmet Kalėdos bus! Nei per Kūčias, nei per Kalėdas neturėsiu darbų, taigi noriu ramiai atšvęsti. Pasipuošiau namus, noriu jais pasidžiaugti“, – Žmonės.lt sakė K.Tarasevičiūtė.

Šokėja negali atsidžiaugti namuose matydama Kalėdų eglę. „Šįmet turiu didelį norą pasipuošti namus atsakingai. Per visą sieną pakabinau girliandą, priklijavau snaiges... Bet gal dar ką nors įdomaus sugalvosiu?“ – šypsosi.

Kalėdinės puošmenos Kristinos Tarasevičiūtės namuose / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Sako, šventiniu laikotarpiu už bet kokias dovanas jai svarbesnis bendravimas su mylimais žmonėmis. „Labiausiai noriu gražiai atšvęsti šventes. Jaučiuosi taip smarkiai pasiilgusi Kalėdų! Ne dovanos esmė. Labai norėčiau susitikti su visais draugais, šeima. Kadangi šito taip ilgai neturėjau, to labiausiai ir noriu“, – tikina.

Kokias kalėdines tradicijas puoselėja Kristina? Svarbiausias jos šeimoje – Kūčių vakaras. Tada visi artimieji susėda prie bendro gėrybėmis nukloto stalo, džiaugiasi vienas kito kompanija, maloniai, šiltai bendrauja. Be to, susigalvoja ir atrakcijų. Pavyzdžiui, buriasi. 

Kristina Tarasevičiūtė papuošė namus Kalėdoms (12 nuotr.)
+6

„Nuo pat vaikystės burtai buvo tiesiog privalomas dalykas per Kūčias. Man jos visada buvo burtų naktis. O burtų žinau pačių įvairiausių – nuo vaško, šiaudų... Išbandžiau daug šamanizmo! Puikiai atsimenu, kaip vaikystėje laukdavau, kada mano šuo pradės kalbėti. Tėtis buvo įtikinęs, kad gyvūnai tada prabyla“, – juokiasi K.Tarasevičiūtė.

Prisimena ir kitą nuotaikingą įvykį – kartą užklupo mamą, priklaupusią po Kalėdų egle... „Tiesą apie Kalėdų Senelį žinojau nuo kokių 8-erių metų. Tačiau tėvams pavyko puikiai ją slėpti. Mamą prigavau tik po kurio laiko! Žinojau, kad Kalėdų Seneliui talkina mama, bet niekaip nesuprasdavau, kaip galiu jos negirdėti – taip tobulai susisukdavo! Bet vieną naktį per garsiai sujudėjo“, – juokiasi K.Tarasevičiūtė. 

Kalėdinės puošmenos Kristinos Tarasevičiūtės namuose / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Skaitykite daugiau