Pavasariškas Monikos Šedžiuvienės įvaizdis – trumpi odiniai šortai atidengė kojas

Monika Šedžiuvienė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ketvirtadienį Vilniaus senamiestyje duris atvėrė nauji įvaizdžio namai: klientės, užsukusios pasilepinti grožio procedūromis, juose galės atnaujinti ir savo garderobą. Įvaizdžio namų butiko lentynose – lietuvių dizainerių kurti drabužiai ir aksesuarai, kurie sudomino ir visą būrį pramogų pasaulio atstovių, dalyvavusių atidarymo vakarėlyje.

Monika Šedžiuvienė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Vakarėlyje kartu su bičiule dalyvavo ir Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė, atvykusi iš Šiaulių. Neseniai šukuoseną pakeitusi moteris sulaukė komplimentų dėl naujojo savo įvaizdžio.

Nors už lango sninga ir oras išties neprimena pavasario, M.Šedžiuvienė šalčio nepabūgo ir renginiui pasipuošė trumpais odiniais šortais ir lengva palaidinuke.

Akivaizdu, kad nors pavasaris kol kas labiau kalendorinis, o ne realus, merginos jau suskubo pasipuošti lengvesniais, pavasariškesniais ir atviresniais drabužiais – vakaro viešnios neleido tuo suabejoti.

Nauji įvaizdžio namai sudomino pramogų pasaulio atstoves (20 nuotr.)
+14

Kaip pasakojo „New Skin“ įkūrėjos – plaukų stilistė Jovita Mačaitytė-Lingevičienė ir kosmetologė Ieva Perveneckienė, turėti įvaizdžio namus buvo jų sena svajonė. Pasak grožio pasaulio pasaulio atstovių, Lietuvoje trūksta vietų, kur klientės galėtų pasirūpinti savo išvaizda nuo galvos iki kojų.

„Kadangi dirbu kirpėja jau dešimt metų, sulaukiu klausimų ne tik apie plaukų priežiūrą, bet ir stilių. Moterys teiraujasi, ką rengtis prie vienos ar kitos šukuosenos. Dabar viskas bus kur kas paprasčiau. Apkirptos, sušukuotos ir atsipalaidavusios po grožio procedūrų, moterys galės iškart įsigyti prie naujo įvaidžio tinkančią suknelę ar palaidinę. Galėsime padėti klientams pakeisti visą jų stilių“, – džiaugėsi J. Mačaitytė-Lingevičienė.

Šventėje J. Mačaityte-Lingevičienę ir I. Perveneckienę įvaizdžio namų „New Skin“ atidarymo proga sveikino visas būrys garsenybių: Karolina Toleikytė, Urtė Šilagalytė, Liucina Rimgailė, Kristina Tarasevičiūtė, Agnė Kavaliauskaitė, Anna Mois, Liepa Mondeikaitė su sužadėtiniu ir kiti.

Monika Šedžiuvienė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Skaitykite daugiau