Pasakiškos modelio Anos Beatriz Barros vestuvės Graikijos saloje tęsėsi savaitę

Anos Beatriz Barros ir Karimo El Chiaty vestuvės / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-13 12:31
Liepos antrą savaitgalį buvęs „Victoria's Secret“ modelis Ana Beatriz Barros (34 m.) Mikono saloje Graikijoje susituokė su graikų ir egiptiečių kilmės verslininku Karimu El Chiaty. Vestuvės buvo tikrai tobulos: šventė tęsėsi kelias dienas, nuotaka vilkėjo kvapą gniaužiančią suknelę, o jaunavedžiai buvo apsupti daugybės mylinčių artimųjų ir draugų.

Pora vestuves pradėjo švęsti anksčiau: likus keletui dienų iki pagrindinės ceremonijos, Ana ir Karimas įregistravo civilinę santuoką ir vyko vakarieniauti su svečiais. Nuotaka tąkart vilkėjo „Alessandra Rich“ suknelę.

Pavakarieniavę svečiai persikėlė ant denio – nuotaka ir jos pamergės linksminosi laive, vilkėdamos vienodus maudymosi kostiumėlius su užrašais „Nuotaka“ bei „Nuotakos gauja“.

Išaušus svarbiajai dienai brazilų modelis Ana Beatriz Barros vilkėjo įspūdingą suknelę – pagal specialų užsakymą ją nuotakai pasiuvo mados namai „Valentino“. Gražuolė brazilė puošėsi auskarais su 21 karato deimantais.

Devynios Anos Beatriz Barros pamergės vilkėjo specialiai joms pasiūtas skirtingų modelių rausvas sukneles.

Šventėje dalyvavo ir tokie supermodeliai kaip Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Isabeli Fontana, Elsa Hosk, Cassia Lara, Fernanda Motta ir Jeisa Chiminazzo. Jaunųjų pasveikinti taip pat atvyko Paris Hilton.

Po vestuvių jaunavedžiai ir jų vestuvių svečiai niekur neskubėjo – pasiliko Mikono saloje pratęsti atostogų ir pasidžiaugti naujai susikūrusios šeimos laime.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Vytenis Pauliukaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Reklama

„Huawei“ išmanusis laikrodis „Watch GT 3 Pro“ / Gamintojo nuotr.

Reklama