Futbolininkas Bastianas Schweinsteigeris Venecijoje vedė tenisininkę Aną Ivanovič

Bastianas Schweinsteigeris ir Ana Ivanovič / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Antradienio popietę Venecijos rotušėje dvi sporto pasaulio žvaigždės tapo vyru ir žmona: Vokietijos futbolininkas Bastianas Schweinsteigeris (31 m.) vedė serbų tenisininkę Aną Ivanovič (28 m.).

Į Veneciją įsimylėjėliai ir jų šventės svečiai atvyko pirmadienį, o paparacams pavyko įamžinti būsimus jaunavedžius, nes jie nesislapstydami plaukė greitaeigiu kateriu ir gerai nusiteikę mojavo fotografams bei praeiviams.

Kaip rašo Vokietijos spauda, vestuvių svečiams iš anksto nebuvo pranešta, kur tiksliai vyks vestuvės – jų tiesiog buvo paprašyta nieko neplanuoti liepos 11–13 dienomis ir pirmadienį pasirodyti oro uoste, o visa kita – jau staigmena.

Bastiano Schweinsteigerio ir Anos Ivanovič vestuvės Venecijoje (10 nuotr.)
+4

Kaip ir buvo galima tikėtis, Bastiano Schweinsteigerio ir Anos Ivanovič vestuvėse dalyvavo nemažas būrys sporto pasaulio atstovų: Miuncheno „Bayern“ klubo prezidentas Uli Hoenessas, Vokietijos rinktinės treneris Joachimas Löwas, futbolininkas Thomas Mulleris, teniso žvaigždės Andy Murray ir Angelique Kerber bei kiti.​ Pranešama, kad vyriausiuoju pabroliu buvo futbolininko vaikystės draugas, slidininkas Felixas Neureutheris.

Žmonės.lt primena, kad „Manchester United“ klube žaidžiantis Bastianas Schweinsteigeris ir tenisininkė Ana Ivanovič susitikinėti pradėjo 2014-aisiais, netrukus po futbolininko skyrybų su ilgamete drauge modeliu Sarah Brandner.

Bastianas Schweinsteigeris ir Ana Ivanovič / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Skaitykite daugiau