Naują dainos „Arčiau tavęs“ versiją pristatęs Gebrasy – apie netekties skausmą: „Gal rasite paguodą muzikoje“

Audrius Petrauskas-Gebrasy / Pauliaus Butkaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Tęstinis muzikos projektas „Sapiens Music“, kviečiantis prieš kameras Lietuvos atlikėjus apnuoginti savo sielas, drauge su Žmonės.lt pristato dar vieną premjerą. Šįkart savo emocijas lieja jaunosios kartos atlikėjas Audrius Petrauskas-Gebrasy. Savo gerbėjams jis dovanoja dainos „Arčiau tavęs“ akustinę versiją.

Jaunosios kartos atlikėjas Audrius Petrauskas, geriau po nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ žinomas kaip Gebrasy, sako, jog pasibaigus konkursui, jį buvo apėmusi nežinia.
 
„Galvojau, kada vėl turėsiu galimybę užlipti ant scenos ir padainuoti gyvai, teko grįžti atgal į tą šiek tiek paprastesnę kasdienybę. Tiesa, nors ir nėra kaip koncertuoti, darau, ką galiu. Rašau dainas sau ir kitiems atlikėjams bei toliau su muzikos prodiuseriu Faustu Venckumi dirbame prie mano kūrinių išleidimo“, – Žmonės.lt pasakoja Gebrasy.
Audrius Petrauskas-Gebrasy / Pauliaus Butkaus nuotr.
Jau anksčiau, pristatydamas pirminę kūrinio „Arčiau tavęs“ versiją, dainininkas pasakojo, kad dainą įkvėpė artimo žmogaus netektis.
 
„Sapiens Music“ projekte šiandien atliekamas kūrinys labai anksti Audrių privertė pagalvoti apie visko laikinumą ir tai, kad pasiilgstame išėjusių, bet neturime kaip jų pasiekti.
 
„Dainą pirmą kartą paleidus į pasaulį, atsirado ir papildomų jos žodžių reikšmių. Vieni išgirdo romantiką,  kiti – pajautė, kad daina aktuali ir karantino laikotarpiu. Džiaugiuosi, nes tai parodo sukurto teksto universalumą.“
Audrius Petrauskas-Gebrasy / Pauliaus Butkaus nuotr.
Kai Gebrasy sulaukė kvietimo prisijungti prie „Sapiens Music“ projekto, jis jau buvo matęs keletą ankstesnių atlikėjų pasirodymų.
 
„Patiko ta meniška ir paprasta atmosfera, tai pagalvojau, kodėl gi ne?“ – sako Gebrasy.
 
Naująją „Arčiau tavęs“ versiją dainininkas dedikuoja visiems, kuriems dabar ko nors trūksta.
 
„Nesvarbu, išgyvenote netekties jausmą, nelaimingą meilę ar tiesiog jums trūko bendravimo karantino laikotarpiu, galbūt surasite paguodą muzikoje“, – kalba Gebrasy.
Audrius Petrauskas-Gebrasy / Pauliaus Butkaus nuotr.
Šitas filmavimas, anot jo, buvo šioks toks perlipimas per save.
 
„Kol kas tikrai nesu iki galo susigyvenęs su savimi, tad jei tik yra galimybė – viską mėgstu daryti iš toliau“, – šypteli Audrius.
 
„Prieš „Sapiens Music“ filmavimą mes kaip tik ruošėmės pristatyti šią dainą, tai labai daug papildomo pasiruošimo nebuvo, tik norėjome kažką padaryti kitaip, tad Faustas Venckus pagamino akustinę versiją, kurios šiandien ir kviečiu pasiklausyti“, – priduria Gebrasy.
 
Akustinė „Arčiau tavęs“ versija:
Gebrasy „Sapiens Music“ projekte (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau