Evita Cololo pristato akustinę „Be paslapčių“ versiją: „Tai – atviras pokalbis apie atvirumą“

Evita Cololo / Pauliaus Butkaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Muzikinių portretų kanale „Sapiens Music“ naujiena – dainininkės Evitos Cololo akustinė dainos „Be paslapčių“ versija.

Šiemet Evita su kūriniu „Be paslapčių“ pasiekė nacionalinės "Eurovizijos" atrankos finalą. Pasirodymas išsiskyrė ypatingu sprendimu, susijusiu su dainos klipu – scenoje buvo matomas stovas su telefonu, iš kurio filmuojamas vaizdas buvo transliuojamas į žiūrovų ekranus.

Simboliška, kad kūrinys ir idėja, taip reikalavusi artumo, persikelia į  „Sapiens Music“, kur suskamba dar intymiau.

„Be paslapčių“ yra antrasis prieš mažiau nei metus projektą „Lietuvos balsas“ nugalėjusios Evitos singlas.

Jos ir muzikos prodiuserio Vitalijaus Puzyriov (Vaiper) tandemas giriamas nišinės muzikos mėgėjų, tačiau šiame kūrinyje Evita ypatingai akcentuoja ir dainos tekstą, rašytą kartu su projekto „Lietuvos balsas“ drauge Elizabeta Eliševa Povilaite.

Žodžių autorės teigia, kad šis singlas – tai atviras pokalbis apie atvirumą. Abi merginos sutaria, kad tokie pokalbiai yra be galo reikalingi, tačiau dažnai jie neįvyksta dėl baimės, nepasitikėjimo savimi ar kitu, dėl užsisklendimo, nenoro apkrauti ar pasijusti nesuprastu.

Evita Cololo ir Saulius Baradinskas / Pauliaus Butkaus nuotr.

Kiekvieno „Sapiens Music“ pasirodymo pabaigoje atlikėjai palieka po žinutę, skirtą žiūrovui. Evitos palinkėjimas „kalbėkimės ir klausykimės“ skamba paprastai, tačiau yra ypatingai aktualus šiandien.

Dainininkė pamini, kad dažnai jaučiamės vieniši, nes savo jausmais neišdrįstame pasidalinti su artimaisiais, kurie yra pasiryžę išklausyti ir suprasti.

Ypatingai karantino metu ji skatina paskambinti mylimiems žmonėms ir pasiteirauti, kaip jie laikosi. Toks pokalbis gali geresne paversti ne vieno žmogaus dieną.

Evita Cololo / Pauliaus Butkaus nuotr.

Tiesa, Evita jau ne kartą atkreipė dėmesį į vienišumo, vidinio liūdesio, užsidarymo savyje problemą.

Pirmasis jos singlas „Nesupainiot / 10 laimių“ yra priminimas sau ir kitiems apie dalykus, kurie teikia džiaugsmą.

Skaitykite daugiau