Natalijai Bunkei prireikė skubios medikų pagalbos: „Atsibudau su baisia alergija, dusau“

Natalija Bunkė / Asmeninė nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Grupės „Pop Ladies“ lyderei Natalijai Bunkei ketvirtadienis buvo ypač nemalonus. Žmonės.lt žiniomis, N.Bunkei prireikė medikų pagalbos – ji greitosios pagalbos automobiliu buvo nuvežta į Santariškių klinikas. Susisiekus su Natalija, ji patvirtino šį faktą.

N.Bunkė pasakojo, kad ketvirtadienio rytą atsibudo labai išberta. Tuomet situacija ėmė blogėti.

Natalija Bunkė / Asmeninė nuotr.

„Atsikėliau su baisia alergija. Visas veidas buvo ištinęs, išmestas spuogeliais. Atrodžiau tikrai labai baisiai. Paskui pradėjau ir dusti... Labai išsigandau, todėl išsikviečiau greitąją pagalbą“, – Žmonės.lt pasakojo N.Bunkė.

Santariškių klinikose, anot Natalijos, jai padarė tyrimus, suleido vaistus, pastatė lašelinę, sveikata pradėjo gerėti.

Nuo ko galėjo kilti stipri alerginė reakcija, gydytojai nenustatė, tačiau N.Bunkė įtaria, kad tam įtakos galėjo turėti didelis stresas.

„Jie nenustatė, nuo ko galėjo atsirasti ši alergija. Atrodo, nieko neįprasto nevalgiau. Valgiau tą patį, ką ir vaikas, jam viskas gerai. Greičiausiai bus organizmo išsekimas dėl streso. Dėl jo man labai krenta svoris. Kai koncertuoju, per pertrauką po kepsnį suvalgau, vitaminus įvairius geriu, bet niekas nepadeda. Visą gyvenimą jaučiau, kad stresas nėra mano sąjungininkas. Tačiau viskas bus gerai, atsistatysiu, tik reikia vengti streso“, – sakė N.Bunkė.

Kadangi sveikata pagerėjo, Natalijai neprireikė atšaukti penktadienį su grupe „Pop Ladies“ planuoto koncerto, jis įvyks.

„Dabar situacija gerėja, važiuoju į koncertą, bėrimus paslėpiau po grimu, o šiandien jau ir šiaip atrodau geriau. Koncertai nesukelia jokio streso, šiam nutikimui turėjo įtakos pastarosios gyvenimiškos situacijos“, – Žmonės.lt pasakojo N.Bunkė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Prokuratūra nutraukė ikiteisminį tyrimą: Vilmantui Diliui leista vėl bendrauti su Natalija Bunke

Skaitykite daugiau