Asmeninę dramą išgyvenusi Natalija Bunkė pasirodė naujo realybės šou scenoje

„Pop ladies“ / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sekmadienio vakarą TV3 televizijos eteryje startavo vasaros projektas „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“, kuriame dėl šlovės ir naujutėlaičio automobilio susikaus net dvylika bebaimių dalyvių. Tiesioginėje šou startą žyminčioje transliacijoje pasirodė ir būrys pramogų pasaulio žvaigždžių, tarp jų – asmeninę dramą išgyvenusi Natalija Bunkė.

Asmeninė drama N.Bunkės gyvenime prasidėjo praėjusį savaitgalį, kai sekmadienį jos namuose Klaipėdoje siautėjo krepšininkas Vilmantas Dilys – siaubė namus, degino daiktus.

Dainininkė tada kreipėsi į policiją, tačiau sulaukusi krepšininko atsiprašymo – šis išplatino viešą laišką, pareiškimą atsiėmė.

Po dramatiškų įvykių praėjus savaitei, N.Bunkė pasirodė tiesioginiame televizijos eteryje – naujo realybės šou premjeroje.

„Pop ladies“ / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Čia kartu su grupe „Pop Ladies“ – Liepa Norkevičiene ir Anžela Adamovič – šou žiūrovams atliko naują dainą ir parodė klasikinį, juodai baltą įvaizdį.

Pristatyti naujo šou dalyviai

Naują realybės šou veda dvi vedėjų poros: Vaida Skaisgirė ir Justinas Jankevičius bei Gerda Stiklickienė ir Vitalijus Cololo.

Sekmadienio vakarą TV žiūrovams pristatyti visi 12 naujo šou dalyvių. Dėl pagrindinio realybės šou prizo – naujutėlaičio automobilio – susikaus šeši vaikinai ir šešios merginos.

Jau pirmoje projekto tiesioginėje transliacijoje jie suskirstyti į dvi komandas. Vienai diriguos G.Stiklickienė, kitai – V.Cololo.

„Pop ladies“ / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

G.Stiklickienės komandoje – kikboksininkas Julius, šokėja Viktorija, striptizą atrankos komisijai šokęs Marijus, aikštingoji Simona, Andrius, Sigita.

V.Cololo komandoje – šokėjas Renaldas, fotomodelis Tori Vikk, kineziterapeutas Žygis, supermama Ernesta, Aurimas, Aistė.

Pirmojoje transliacijoje savo hitus žiūrovams atliko grupė „Pop Ladies“, dainininkai Žygis, Anžela ir pats Rytis Cicinas.

Iškart po tiesioginės transliacijos visi realybės šou dalyviai apsigyveno naujuose namuose ir pradės darbą dviejuose greitkelyje Kaunas – Klaipėda įkurtuose baruose.

Realybės šou prodiuseriai atskleidė, kad dalyviams ne tik dieną ir naktį teks plušėti greitkelyje įsikūrusiuose baruose, bet ir vykti į muzikos festivalius, prie jūros ir ten linksminti susirinkusią publiką, atlikti įvairias užduotis ir įveikti daug iššūkių.

Pirmoji realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ laida (103 nuotr.)
+97
Vaida Skaisgirė „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ premjeroje (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau