Vilmantui Diliui už siautėjimą Natalijos Bunkės namuose skirta bauda, pradėtas tyrimas

Natalija Bunkė ir Vilmantas Dilys / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sekmadienio paryčiais Natalijos Bunkės name, Klaipėdos rajone, siautėjusiam krepšininkui Vilmantui Diliui policija skyrė baudą ir pradėjo ikiteisminį tyrimą. Buvęs N.Bunkės gyvenimo draugas už chuliganizmą gavo 43 eurų baudą.

Kaip Žmonės.lt teigė Policijos departamento Komunikacijos skyriaus vedėjas Ramūnas Matonis, Klaipėdos rajono policijai sulaukus nukentėjusios pareiškimo, dėl incidento pradėtas ikiteisminis tyrimas.

„Vilmantas Dilys gavo baudą už chuliganizmą – 43 eurus. Taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas – baudžiamoji byla, pagal Baudžiamojo kodekso 165 straipsnį – dėl neteisėto patekimo į patalpas. V.Dilys bus apklaustas, galbūt bus skirta kardomoji priemonė“, – Žmonės.lt sakė R.Matonis.

Klaipėdos rajono policijos duomenimis, į svetimus namus įsibrovęs V.Dilys kieme padegė įvairius N.Bunkės daiktus, sudaužė televizorių, šviestuvą.

V.Diliui gresia viešieji darbai arba bauda, laisvės apribojimas, areštas, arba maksimali bausmė – laisvės atėmimas iki 2 metų.

Krepšininkas galėtų išvengti atsakomybes, jei susitaikytų su N.Bunke ir tyrimas dėl neteisėto asmens būsto neliečiamumo pažeidimo būtų nutrauktas.

Vilmantas Dilys nusiaubė Natalijos Bunkės namus / Asmeninio albumo nuotr.

Sekmadienio rytą Natalija Bunkė feisbuke paskelbė, kad buvęs jos mylimasis V.Dilys, būdamas girtas, išdaužė jos namo Klaipėdos rajone duris, surinko daiktus (orchidėjas, drabužius) ir kieme juos degino. Tuo metu namuose buvo Natalijos buvęs sutuoktinis Danielius Bunkus ir jųdviejų sūnus. Natalija po koncerto buvo likusi Vilniuje.

Vilmantas Dilys nusiaubė Natalijos Bunkės namus (8 nuotr.)
+2

Dainininkė sužinojusi apie incidentą anksti ryte iš Vilniaus skubiai nuvyko į Klaipėdos rajoną ir parašė pareiškimą policijai. Vilmantas Dilys areštinėje praleido 3 valandas, jam buvo nustatytas 1,21 promilės girtumas.

Dėl savo saugumo bijanti N.Bunkė sako, kad 3 valandos – per trumpas laikas, nes paleistas iš areštinės „toks žmogus norės tik dar labiau siautėti“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Saulius Skvernelis atsakė į Natalijos Bunkės prašymą: „Smurtas nėra vien socialiai pažeidžiamų šeimų bėda“

Natalija Bunkė ir Vilmantas Dilys (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau