Monikos Kvietkutės širdis vėl laisva: skyrybos atsiliepė ir moters sveikatai

Monika Kvietkutė / BNS foto nuotr.
Šaltinis: 15min
AA

Neseniai su mylimuoju į pajūrį gyventi persikėlusi Monika Kvietkutė pranešė, kad jiedu suka skirtingais keliais ir vėl kraustosi, tik šįkart – į Šiaulius. Be to, kaip pasakojo, skyrybos vyko nemaloniai, dėl jų nusilpo sveikata ir teko lankytis ligoninėje.

Apie skyrybas Monika Kvietkutė papasakojo laidoje „Nepatogūs klausimai“. Ji atskleidė ir daugiau detalių apie buvusius santykius.

„Išsiskyriau nemaloniai. Nors ir sakoma, kad vieno kalto nebūna, bet, mano nuomone, aš čia savo kaltės nelabai matau“, – kalbėjo Delfi TV laidoje M.Kvietkutė.

Monika Kvietkutė ir sūnus / Juliaus Kalinsko ir Adam Aleksėjėvič nuotr.

Anot jos, nieko konkretaus nenutiko. Ji teigia pavargusi stengtis ir pataikauti, jai norisi, kad ir dėl jos antroji pusė ką nors padarytų. „Atrodo, kad jau nusipelniau, jau norėtųsi“, – sakė pašnekovė.

Tiesa, šios skyrybos atsiliepė ir moters sveikatai. Dėl padidėjusio pulso ji netgi lankėsi ligoninėje. Nusilpus sveikatai Monika priėmė sprendimą keisti gyvenimo būdą ir pradėti sportuoti bei nustoti vartoti alkoholį.

Po skyrybų M.Kvietkutė ir jos 6 metų sūnus persikėlė gyventi į Šiaulius. Kaip ji pati tvirtino, dėl to neliūdi, nes vasarą turi daug veiklos. Liūdniausia jai, kaip pasakojo, vis dėlto būna vakare, kai atsigulus į lovą aplanko įvairios mintys.

Primename, kad Monika su buvusiu draugu susipažino karantino metu – vyras ją užkalbino internete.

„Keisčiausias dalykas, kad aš nesu niekam atsakiusi socialiniuose tinkluose. Nekalbu apie mandagų atsakymą, kad, ačiū, malonu, bet vystyti ilgesnį pokalbį, kuris rutuliotųsi iki susitikimo – nėra to buvę. Tikriausiai, viskas įvyko dėl karantino“, – šypsojosi Monika.

Anksčiau paprašiusi išvardyti bent tris dalykus dėl kurių žavisi mylimuoju, Monika juokėsi: jis negeria, nerūko ir dirba.

Monika Kvietkutė įsiamžino naujoje fotosesijoje (7 nuotr.)
+1
Monika Kvietkutė įsigijo kotedžą (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau