Su širdies draugu išsiskyrusi Monika Kvietkutė: „Suprantu, kad vienas lauke – ne karys“

Monika Kvietkutė/ Viganto Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Po sudėtingų skyrybų su verslininku Andriumi Šedžiumi atlikėja Monika Kvietkutė (28) dvejus metus santykius puoselėjo su paauglystės laikų simpatija Dovydu, tačiau nors neseniai pora kartu įsigijo bendrus namus, judviejų keliai jau spėjo išsiskirti. Nors skyrybos yra skaudus gyvenimo įvykis, moteris atvira: nereikia jos gailėti, viskas yra gerai.

Dar visai neseniai M.Kvietkutė džiaugėsi kartu su mylimuoju įsigijusi bendrą būstą ir jau kalbėjo apie santuoką ir vaikus. Deja, po kurio laiko iš Monikos socialinių tinklų paskyrų dingo nuotraukos, kuriose ji pozavo su širdies draugu, tad moters sekėjai pradėjo spėlioti, ar poros santykiai nenutrūko.

Paaiškėjo, kad mylimieji išties pasuko skirtingais keliais, to nebeslepia ir pati Monika. Prisipažįsta, kad nors etapas ir nėra lengvas, ji jaučiasi gerai.

Esu prisitaikanti, labai daug „užsimerkianti“, bet galiausiai ateina lūžis.

„Santykiuose dažniausiai aš save pamirštu. Gal iš šalies atrodo kitaip, bet kaip pati vidumi jaučiu, tai man atrodo, kad labiau rūpinuosi kitais, negu savimi, bet nepasakyčiau, kad čia yra kuo didžiuotis. Todėl dabar labai džiaugiuosi, kad turiu laiko, kurį galiu skirti sau – tiek tvarkyti išorę, kurią buvau kiek apleidusi, tiek vidinę, dvasinę pusę“, – pasakoja Monika.

Ji prisipažįsta, kad stengiasi domėtis apie santykius, galimus problemų sprendimo būdus, tačiau, anot moters, santykiuose svarbus dviejų žmonių indėlis ir pati viena kalnų nenuversi.

„Knygas skaičiau ir skaitau vis dažniau, stengiuosi atrasti ten sprendimo būdus – vienokius ir kitokius, tik galiausiai aš jų neatrandu. O gal ir atrandu, bet suprantu, kad vienas lauke – ne karys. Nors turiu savo tvirtą nuomonę, esu labai lanksti, labai prisitaikanti, labai daug „užsimerkianti“, bet galiausiai ateina toks lūžis, kai tiesiog... Ir aš tikrai nepergyvenu, net nežinau, kodėl. Gal todėl, kad tai ne pirmas kartas, kai tokia situacija įvyksta mano gyvenime, o galbūt yra ir kitų priežasčių, kurių negaliu įvardinti“, – prisipažįsta M.Kvietkutė.

Monika Kvietkutė su sūnumi / Juliaus Kalinsko nuotr.

Moteris teigia pasimokiusi iš pirmųjų skyrybų su verslininku Andriumi Šedžiumi – tuomet pora apie skaudžius skyrybų niuansus daug pasisakė viešai, buvo plačiai aptarinėjami įvairūs skyrybų niuansai. Galiausiai porai pavyko susitarti ir išsiskirti bei taikiai pasidalinti sūnaus priežiūrą.

„Sulaukiu nemažai žinučių su klausimais, kaip aš išlieku tokia pozityvi, kokios skyrybų priežastys. Jų vardinti tikrai nesiruošiu, todėl, kad kažkada tokią klaidą jau esu padariusi ir naudos iš to – jokios, tik gėda, kad nesugebėjau susiturėti“, – prisipažįsta ji.  

Monika atvira – jos nereikia gailėti, nes nepaisant nemalonaus skyrybų fakto ji jaučiasi gerai, pradėjo labiau savimi rūpintis, atrado malonių moteriškų gražinimosi procedūrų.

„Kaip bebūtų – man viskas yra gerai. Ir ką aš supratau – pirmiausiai reikia nepamiršti savęs, mylėti save. Tikrai buvau save apleidusi, pamiršusi ir mažiau save mylėjau. Galbūt kitus mylėjau stipriau? O taip gyvenime daryti negalima, tad dabar savo vertę supratau – reikia mylėti save, rūpintis.  Kaip bebūtų, išorė balansuoja su vidumi, nes kai tu puošiesi, gražiniesi, vadinasi, tavo vidus yra pasiruošęs kovoti ir dirbti“, – įsitikinusi Monika.

Monika Kvietkutė su sūnumi / Juliaus Kalinsko nuotr.

Neseniai įsigijo bendrus namus

Žmonės.lt primena, kad mažiau nei prieš mėnesį M.Kvietkutė pasakojo, jog su širdies draugu Dovydu įsigijo savo svajonių namus sostinėje. 

„Noras turėti nuosavą būstą yra labai įprastas visoms šeimoms. Mes taip pat ne išimtis – norėjome namų, kur jaustumėmės saugiai, galėtume pildyti savo fantazijas ir būstą įsirengti taip, kaip norime. Pirkiniu labai džiaugiamės ir nekantraujame, kada galėsime čia apsigyventi“, – tąkart pasakojo M.Kvietkutė.

Monikos ir jos draugo kotedžas yra dviejų aukštų, o trečiame bus įrengta palėpė.

„Šis būstas yra mano ir Dovydo pirkinys. Mes vienodai prisidedame prie jo atsiradimo ir įrengimo. Viską darome bendromis jėgomis. Savo ateitį planuojame leisti kartu. Nesu linkusi mėtytis frazėmis, kad būsime iki gyvenimo galo. Tačiau mano draugas neleidžia galvoti negatyviai – visada drąsina mane ir nuveja blogas mintis į šoną. Su juo jaučiuosi saugi, bendrų namų įsigijimas yra labai apgalvotas žingsnis. Žinoma, nebūna namų be dūmų. Tačiau mes labai stengiamės prisitaikyti vienas prie kito, daug kalbėtis. Tikiuosi, kad viskas mums bus gerai ir būsime kartu visą gyvenimą“, – apie savo santykius kalbėjo M.Kvietkutė.

Žmonės.lt primena, kad M.Kvietkutė iš ankstesnių santykių su verslininku A.Šedžiumi augina sūnų Gabrielių. Sutuoktiniai oficialiai išsiskyrė 2019-ųjų rugsėjį, po užtrukusio teismo proceso: kurį laiką pora nesutarė dėl vaiko gyvenamosios vietos ir priežiūros, tačiau galiausiai jiedviem pavyko susitarti taikiai. 

Skaitykite daugiau