Naujų jausmų nebeslepianti Monika Kvietkutė įsiamžino fotosesijoje: „Šis etapas – labai gražus ir spalvingas“

Monika Kvietkutė / Adam Aleksejėvič nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Atlikėja Monika Kvietkutė šiuo metu gyvena džiugiomis nuotaikomis – jos socialiniuose tinkluose gausu nuotraukų su nauju mylimuoju, kuriam ji nevengia demonstruoti šiltų jausmų. Pati Monika neslepia, kad šis gyvenimo etapas jai – gražus ir spalvingas, tad sulaukusi pasiūlymo įsiamžinti ryškioje fotosesijoje – nedvejodama sutiko.

Naujoje fotosesijoje M.Kvietkutė fotografui Adamui Aleksejėvič pozavo pasipuošusi ryškiai rožine suknele ir juokėsi, kad toks įvaizdis – šiuo gyvenimo momentu jai itin tinkantis ir emociškai.

„Su Adamu teko ne karta susitikti jo fotostudijoje, tad ir ši kartą nepraleidau progos gerai praleisti laiko, o svarbiausia – turėti ilgalaikį atsiminimą. Man visada labai patinka su juo dirbti, atvykus pas jį, man niekuo nereikia rūpintis – jis pasirūpina absoliučiai visu įvaizdžiu, nuo makiažo iki rūbų.

Man labai patiko ir ši fotosesijos idėja. Kodėl gi ne būtent taip pasitikti vasarą? Šis gyvenimo etapas man asmeniškai labai gražus ir spalvingas, tad ir suknelės spalva bei fotosesijos nuotaika labai tinkama mano pačios dabartinei nuotaikai atspindėti“, – sako M.Kvietkutė.

Monika Kvietkutė / Adam Aleksejėvič nuotr.

Jai antrina ir fotografas: „Šį kartą fotosesijos tematiką padiktavo suknelė. Į savo studijos Kaune spintą įsigyjau naują, ryškią, tiulinę suknelę. Svarsčiau, ką galėčiau su ja įamžinti pirmąją. Prisiminiau, kad paskutinį kartą su Monika dirbome prie jos dainos „Bandysiu“ fotosesijos, tad buvo pats laikas susitikti studijoje vėl.

Nieko nenustebinsiu, kad fotosesijos rezultatą pasiekėme labai greitai. Monika, kaip ir visi kiti žinomi žmonės, puikiai žino savo „geruosius kampus“, jaučiasi labai laisvai prieš fotosesijos objektyvą. Su komanda juokavome, kad Monikos akys švyti  – greičiausiai, naujos meilės dėka.“

Ryški Monikos fotosesija – fotogalerijoje:

Monika Kvietkutė įsiamžino naujoje fotosesijoje (7 nuotr.)
+1
Skaitykite daugiau