Monika Šedžiuvienė pasidavė priauginamų blakstienų madai: „Reikia stengtis dėl savęs“

Monika Šedžiuvienė blakstienas priauginti patikėjo meistrei Joanai Lukoševičiūtei / Augustės Lankienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė Monika Šedžiuvienė šiuo metu gyvena ypač įtemptu grafiku. Moteris dirba internetinių žaidimų televizijos laidų vedėja, dainuoja grupėje „Naujos pupytės“, sėkmingai klostosi jos dueto su Audriumi Janoniu karjera. O kur dar buities rūpesčiais, sūnaus auginimas. Norėdama sutaupyti laiko, moteris susigundė blakstienų priauginimo procedūra, leidžiančia nesirūpinti kasdieniu makiažu.

M. Šedžiuvienė išbandė priauginamas blakstienas jau ne pirmą kartą. Anksčiau tą moteris darydavo gimtuosiuose Šiauliuose, o dabar savo blakstienų grožį patikėjo Vilniuje ir Kaune dirbančiai specialistei Joanai Lukoševičiūtei.

Monika Šedžiuvienė blakstienas priauginti patikėjo meistrei Joanai Lukoševičiūtei / Augustės Lankienės nuotr.

„Esu iš tų moterų, kurias labai greitai dirbtiniai dalykai pradeda erzinti. Aš galiu būti ir be priauginamų blakstienų, nes pačios yra ilgos, tankios. Dabar prisiauginau blakstienas po ilgos pertraukos. Blakstienos atrodo labai natūraliai, subtiliai. Labai kruopštus, gražus darbas, blakstienos nekrenta. Pačios blakstienos minkštos, visai kaip natūralus plaukas. Reikia stengtis dėl savęs, rūpintis savo išvaizda. Tiesa, viskas turi būti daroma su saiku“, – šypsosi M. Šedžiuvienė.

Labiausiai M. Šedžiuvienę džiugina tai, kad nebereikia rytais dažytis blakstienų. Susikurti dieninį makiažą prireikia vos kelių minučių. Užtenka tik užsitepti makiažo pagrindą ir pasiblizginti lūpas. Moteriai dažnai tenka lankytis vakarėliuose, filmuotis televizijos projektuose, kur ji turi atrodyti puikiai.

„Priauginamos blakstienos tikrai sutaupo laiko“, – džiaugiasi dainininkė.

Šešerius metus šioje srityje dirbanti blakstienų priauginimo specialistė J. Lukoševičiūtė ne tik gražina kitas moteris, bet ir dirba blakstienų priauginimo trenere savo įkurtuose kursuose „Pro Master Home“, moko kitas merginas. Kruopštumu ir kantrybe pasižyminti J. Lukoševičiūtė to moko ir savo mokines. Specialistė veda mokymus ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Kartu su J. Lukoševičiūte seminarus apie bendravimą su klientais veda ir vizažistė Oksana Pikul-Jasaitienė. M. Šedžiuvienei specialistė priaugino natūraliai atrodančias, „ombre“ blakstienas. Dainininkei juodos spalvos blakstienos buvo sumaišytos su rudomis taip išgaunant natūralų efektą. Tai vadinamasis „volume“ blakstienų priauginimas, kuomet sukuriamas tankių, tačiau natūraliai atrodančių blankstienų efektas. M. Šedžiuvienė šį priauginimo būdą išbandė pirmą kartą ir, kaip teigia, nenusivylė. Pasak specialistės, M. Šedžiuvienės akys yra išraiškingos, gražios formos, tad nereikia jų apsunkinti ilgomis, storomis blakstienomis.

„Rudos spalvos blakstienos labiau tinka šilto atspalvio blondinėms. Blakstienos, kurios primena šluotas, seniai nebėra madingos. Dabar populiariausios žvilgsnį pabrėžiančios, lengvumo efektą sukuriančios blakstienos. Jos niekada neatrodys neskoningai ar vulgariai. Pastebėjau, kad į šią grožio procedūrą dažnai skeptiškai žiūri vyrai. Ypač tada, kai jų mylimosios pasirenka ilgas, antakius siekiančias blakstienas. Merginos, galiu jums drąsiai pasakyti, be jų jūs atrodėte tikrai gražiau“, – sako priauginimo meistrė.

J. Lukoševičiūtė priauginamas blakstienas ypač rekomenduoja toms moterims, kurios nemėgsta dažytis, neturi tam laiko arba išvyksta atostogų. „Tai labai patogus dalykas, tačiau nepamirškite, kad kaip ir visos grožio procedūros, priauginamas blakstienas reikia prižiūrėti. Jas reikia plauti su priemonėmis, kuriose nėra glicerino, kas tris ar keturias savaites darytis korekcijas“, – sako specialistė.

Monika Šedžiuvienė blakstienas priauginti patikėjo meistrei Joanai Lukoševičiūtei (9 nuotr.)
+3
Skaitykite daugiau