Monika Šedžiuvienė atremia vyro argumentus: „Laikausi, kad neprikalbėčiau apie visus jo romaniūkščius per mūsų bendrus 7 metus su visomis smulkmenomis“

Monika ir Andrius Šedžiai / Fotomontažas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Atlikėja Monika Šedžiuvienė (25) šeštadienį savo socialinėje paskyroje patalpino skausmo kupiną ilgą įrašą, kuriame ji piktinasi savo vyro verslininko Andriaus Šedžio (41) elgesiu.

Tai padaryt moterį paakino portale 15min.lt pasirodęs interviu su Andriumi Šedžiumi, kuriame jis papasakojo savą jų šeimos gyvenimo versiją. Jau anksčiau buvo pasklidusi žinia, kad pora kartu nebegyvena. Vyras – namuose Šiauliuose, o Monika su judviejų dar dvejų metų neturinčiu sūnumi Gabrieliumi Vilniuje.

„Kaip šlykštu taip viešai „aiškintis“. Kokia gėda man. Aš apšalusi!!! Iš kur pas tą žmogų tiek fantazijos? Na, laikausi iš paskutiniųjų, kad neprikalbėčiau apie visus jo romaniūkščius per mūsų bendrus 7 metus su visomis smulkmenomis.

Normalu, kad man atsibodo jo „boso“ vaidmuo, kad jis daro, ką nori, važinėja ir negrįžta savaitėmis namo, o grįžęs namo dar ir mane šokdina, ką turiu daryti, kur eiti, kur neiti. Mes telefonu labai gražiai bendraujam dėl vaiko. Pagal jį, pasirodo, – tik per advokatą. Advokatas jam skambino vieną kartą? Atsiprašau, mano klaida, kad daviau jam JO vaiką kelioms dienoms. Daugiau taip nebedarysiu. Ir dar. Neturiu aš kito! Nespręsk apie mane pagal save. Žmogus tiesiog nesupranta, kur aš tokia „nabagė“ dingsiu, nesuvokia, kad galiu ir dirbti, ir užsidirbti pinigų pati. Neuždirbsiu milijonų, bet vaikui ir man užteks. Ir žinot, ko labiausiai gaila? Kad tu pragyveni su žmogumi tiek metų, atlaikai visą visuomenės dėmesį ir visada kovojai už tą žmogų, už mūsų šeimą... Bet jis išmeta tave kaip daiktą į gatvę su mažamečiu vaiku, pareikšdamas, kad nieko bendro neužgyvenom. Ir dar kiaulės akis „įsistatęs“ pamiršta visas jam atleistas nuodėmes, šmeižia mane. Už ką?! Ego vyriškas, hormonai? Kad nebesu ta kvailelė, kuria galima manipuliuoti, kaip anksčiau? Ir kad jau tą 101 kartą nebesitaiksčiau? Baisu... Ir dar įtraukia savo vaikus... Kodėl?

Dabar puikiai suprantu jo buvusią žmoną ir jos pyktį. Dieve, kai toks žmogus kuria intrigas ir kiršina visus aplinkui, ko reikia tikėtis...

Laimės visiems! Gyvenkit visi draugiškai, tikrai nemalonu „skalbti“ apatinius viešai. (P.S. Viešai neskelbsiu jo parašytų žinučių ir susirašinėjimų, įrodančių, kad jis pakeitė spynas ir sukrovė daiktus. Viską turi advokatas mano. Ir dar, jeigu aš tokia bloga buvau pagal jį, kodėl tada ne jis duoda skyrybų, o aš dėl jo kaltės?) Žodžiu, laukite tęsinio...“, – taip Monika rašė savo socialinėje paskyroje.

Skaitykite daugiau