Su Monika Šedžiuviene poruojamas Audrius Janonis prabilo apie jų santykius: „Monika man labai patinka“

Monika Šedžiuvienė ir Audrius Janonis / Valdo Aglinsko nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Atlikėjus Moniką Šedžiuvienę ir Audrių Janonį suvedė ne likimas, bet meilė muzikai. Jiems ėmus dainuoti duetu, o tuo pačiu metu į viešumą iškilus Monikos ir Andriaus skyrybų dramai, netilo kalbos, jog Lietuvoje atsirado nauja pora. Kiek aprimus aistroms kalbamės su Audriumi apie jo jausmus garsiai moteriai.

Dažnai ypatingai gražiai atsiliepi apie scenos partnerę. Išduok paslaptį, ar Monika atitinka tavo moters idealą?

Aš tokio jau nebeturiu. Manau, kad geriau laikytis atokiau nuo kažkokių žmogaus įrėminimų. Anksčiau man graži buvo aktorė Megan Fox, tačiau tas grožis... Juk ne viskas priklauso nuo žmogaus išvaizdos. Aš labai žaviuosi Monika. Ji išties išvaizdi, man patinka ir jos humoro jausmas.

Audriau, susikūrus jūsų su Monika duetui kilo visokiausių kalbų. Daugelis mano, kad esate pora...

Tų kalbų visada buvo ir bus, tačiau mus sieja tik nuostabi draugystė. Artimiau susipažinome projekto „Muzikinis iššūkis“ metu. Nesame seni bičiuliai, bet Monika man labai patinka. Pasikartosiu – ji graži, talentinga ir protinga moteris.

Monika Šedžiuvienė ir Audrius Janonis sudainavo duetu / Valdo Aglinsko

Girdėjau, kad anksčiau tau teko lankytis pas Moniką ir Andrių jų namuose Šiauliuose. Net esi ten miegojęs. Andrius niekda nesipriešino tokiai artimai jūsų draugystei?

Viena kartą esu buvęs. Kaip supratau iš Monikos pasakojimo, pats Andrius pasiūlė man apsistoti pas juos. Važiavau į koncertą Šiauliuose, kurį vėliau atšaukė. Neturėjau sutarties ir likau it musę kandęs. Tuo vėlyvu metu nebevažiavo nei traukiniai, nei autobusai. Sukdamas galvą ir ieškodamas išeities, prisiminiau Moniką. Paskambinau ir jie su Andriumi mane pakvietė į namus.

Monika Šedžiuvienė ir Audrius Janonis sudainavo duetu / Valdo Aglinsko

Koks tau tuomet pasirodė Andrius Šedžius?

Jis mane pasiėmė nuo koncertų salės. Esame bendravę įvairiose laidose. Iki šiol nesuprantu, kas toje šeimoje įvyko. Man Monika ir Andrius abu atrodė puikiai visais klausimais sutariantys žmonės. Nenorėčiau dabar kažko sakyti, nes tai tikrai ne mano reikalas. Gal tik tiek, kad Andrius – malonus ir supratingas žmogus. Lankydamasis jų namuose mačiau gražius vyro ir žmonos santykius.

Dabar Andrius kaltina žmoną nesirūpinant vaiku... Kaip daug laiko drauge su Monika praleidžiantis žmogus, tikriausiai jau susidarei įspūdį, kokia mama ji yra?

Iš savo pusės galiu pasakyti, kad tiek Monika, tiek Andrius – puikūs tėvai. Myli ir prižiūri savo vaiką. Nesuprantu, kas atsitiko ir kodėl jie ėmė šiuo klausimu nesutarti.

Dažnai sulauki klausimų iš savo kolegų apie jus su Monika? Tenka jiems įrodinėti, kad jūs ne kartu?

Pasirodžius visiems tiems pranešimams žiniasklaidoje, bendradarbiai ėmė traukti per dantį. Jie į viešas mūsų piršlybas reagavo su humoru. Lietuvoje yra ne vienas duetas, kurį žmonės bandė poruoti. Juk visos dainos dažniausiai būna apie meilę. Apie laimingą, apie nelaimingą, tad nenuostabu, kad tokius tekstus daugelis suasmenina ir bando pritaikyti kūrinius atliekantiems atlikėjams. Draugai žino, kad mes – ne pora.

Monika Šedžiuvienė ir Audrius Janonis pristato naują dainą (14 nuotr.)
+8

Skaitykite daugiau