Madonna – vėl vieniša: su perpus jaunesniu šokėju pasuko skirtingais keliais

Madonna ir Ahlamalikas Williamsas / Socialinių tinklų nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Popmuzikos karaliene praminta Madonna ir jos mylimasis šokėjas Ahlamalikas Williamsas po trejų metų draugystės pasuko skirtingais keliais. Nors pora išsiskyrė, 35-eriais metais jaunesnis vaikinas su dainininke ryšius vis tiek palaiko ir vienas kitam skiria daug meilės.

Leidinio „The Sun“ teigimu, po tris metus trukusių pasimatymų Madonna išsiskyrė su savo vaikinu Ahlamaliku Williamsu.

Teigiama, kad 63 metų dainininkei buvo „sunku išlaikyti jų meilę“ su savo 28 metų vaikinu dėl jos užimtumo.

Madonna su Ahlamaliku pradėjo susitikinėti 2019 m., praėjus ketveriems metams po judviejų susitikimo dainininkės „Rebel Heart“ ture. Jo metu vaikinas buvo vienas iš atlikėjos šokėjų, dalyvavujančių kartu su ja ture.

Madonna ir Ahlamalikas Williamsas / „Scanpix“ nuotr.

Šaltinis „The Sun“ rašė: „Madonna pasinėrė į įtemptą socialinį gyvenimą ir susitiko su draugais bei šeima po išsiskyrimo.

Ji turi įtemptą tvarkaraštį, dirba prie būsimo biografinio filmo, naujos muzikos ir rūpinasi savo šeima, su Ahlamaliku jau kurį laiką jie nebe pora. Yra likę daug meilės, bet kol kas jie nusprendė skirtis.

Jie vis dar palaiko gerus santykius ir nejaučia jokių blogų jausmų vienas kitam, tačiau jie gyvena skirtingose ​​​​vietose, jis išsikraustė iš jos namų“.

Madonna ir Ahlamalikas Williamsas / Socialinių tinklų nuotr.

Draugaujant Madonna savo vaikinui padėjo pradėti muzikinę karjerą, jis tapo ne tik šokėjas, bet ir dainų rašytojas. Ahlamiko tėtis Drue netgi palaimino porą ir pasakė, kad yra „dėkingas už juos“.

Nors pora savo socialiniuose tinkluose beveik nesidalino vienas kito nuotraukų, jie nekartą buvo nufotografuoti viešumoje, mėgaujantis kartu praledžiamu laiku.

Skaitykite daugiau