Madonna pasidalijo nuotrauka su visais savo vaikais: įsiamžino ir įdukros dvynės iš Afrikos

Madonna su artimaisiais / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Popmuzikos karalienė Maddona (63) gali didžiuotis ne tik sėkminga karjera, bet ir gausia savo šeima. Šįkart ji tai ir padarė pasidalindama nuotrauka, kurioje ant vienos sofos vos sutilpo visi jos brangiausi žmonės.

Penktadienį 63-erių dainininkė pasidalijo nuotraukomis iš savo atostogų Saanen mieste, Šveicarijoje. Šalia pasirodė ir itin mielas šeimos kadras, kuriame vaizduojami visi šeši jos vaikai.

Madonna yra sūnų Rocco Ritchie (21) ir Davido Bandos (16) mama, kurių globa dalijasi su Guy Ritchie. Taip pat ji turi dukrą Lourdes Leon (25), kuria dalijasi su Carlosu Leonu, bei dukrą Mercy (15) ir dvynes Estere ir Stella (9).

Madonna su savo vaikinu ir vaikais / Socialinių tinklų nuotr.

Mieloje šeimos nuotraukoje popžvaigždė su savo vaikais pozuoja glaudžiai susėdę viename iš slidinėjimo kurortų  namelių. Prie jų prisijungė ir dukros Lourdes Leon vaikinas Jonathanas Puglia bei Madonnos vaikinas Ahlamalikas Williamsas.

Atlikėja taip pat pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame mokosi slidinėti kartu su įdukromis dvynėmis iš Afrikos Estere ir Stella.

Nors Madonna retkarčiais skelbia savo šeimos nuotraukas socialiniuose tinkluose, ji retai būna su visais savo vaikais vienu metu. Paskutinį kartą visa šeima susibūrė rugpjūtį, kai ji šventė savo 63-iąjį gimtadienį.

2017 m. Madonna žurnalo „People“ viršelio istorijoje paskelbė įsidukrinusi dvynes iš Malavio ir papasakojo, kas paskatino priimti tokį sprendimą.

„Kartais tiesiog užsimerkdavau ir pagalvodavau: kodėl mano virtuvė neužpildyta šokančių vaikų? Tiek daug vaikų, kuriems reikia namų. Tada supratau, kad nėra ko laukti, turiu įsivaikinti“,  – pasakojo ji. 

Popmuzikos legenda atviravo ir apie tai, kaip tuo metu jos vyresni vaikai prisitaikė prie pagausėjusios šeimos.

„Visi vaikai palaikė. Sakė, jei būsiu laimingesnė, turiu tai padaryti“, – sakė atlikėja.

Žmonės.lt primena, kad Madonna jau yra įsivaikinusi dar du vaikus iš Malavio – sūnų Davidą ir dukterį Mercy. Dukra Lourdes ir sūnus Rocco yra vieninteliai jos biologiniai vaikai.

Madonna (33 nuotr.)
+27
Skaitykite daugiau