Madonna reiškia palaikymą Ukrainai: jos vaizdo įraše Putinas prilygintas Hitleriui

Madonna / Scanpix nuotr ir Stop kadrai.
Šaltinis: Žmonės
AA

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas vasario 24-osios rytą paskelbė, kad jo šalis neva neturi kitos išeities kaip tik pradėti karinę operaciją prieš Ukrainą. Į tai ėmė reaguoti visas pasaulis, ne išimtis ir dainininkė Madonna. Atlikėja pasidalijo vaizdo klipu, kuriame Putinas lyginamas su Hitleriu, ir ragino savo gerbėjus prisidėti prie humanitarinės pagalbos.

Dainininkė pasidalijo Ukrainą palaikančiu vaizdo įrašu, kuriame skamba jos 2009 metais išleistos dainos „Sorry“ remiksas.

Beprasmė ir godumo vedama Rusijos invazija į Ukrainą privalo būti sustabdyta. Putinas pažeidė kiekvieną esamą žmogaus teisių susitarimą. Prašau siųsti humanitarinę pagalbą ir padėti milijonams ukrainiečių, šiuo metu kenčiančių nuo šios krizės. Putinas neturi teisės bandyti sunaikinti Ukrainos egzistencijos. Mes palaikome jus, prezidente Zelenski. Meldžiamės už jus ir jūsų šalį“, – po vaizdo įrašu rašė atlikėja.

Vaizdo įraše matomi ne tik kadrai iš Madonnos dainos „Sorry“ vaizdo klipo, bet ir sprogimų, Rusijos atakų vaizdai. Vieną akimirką ekrane pasirodžiusio Vladimiro Putino veidą pakeičia diktatoriaus Adolfo Hitlerio atvaizdas.

„Vis klausiau tavo melo ir visų tavo istorijų... Nebegaliu to pakęsti“, – vaizdo įraše skamba dainos žodžiai.

Savo įrašu Madonna taip pat ragino žmones nesijausti bejėgiais.

„Yra dalykų, kuriuos galime padaryti“, – rašė ji, ragindama savo sekėjus prisidėti prie humanitarinės pagalbos.

Ukrainai galima padėti aukojant:
 
Organizacija BLUE/YELLOW
 
Pavedimui Lietuvoje
Banko sąskaita: LT17 7300 0101 4089 4869
Gavėjas: VšĮ Mėlyna ir geltona
Mokėjimo paskirtis: PARAMA
 
PAYPAL
info@foblueyellowukraineusa.org
 
PAYSERA
Paysera sąskaita: EVP5310001450732
 
Skaitykite daugiau