M.A.M.A scenos svečias A.Valinskas – apie labiausiai „užknisusią“ dainą ir kodėl atvyko be Ingos

Arūnas Valinskas ir Inga Valinskienė / T.Biliūno ir G.Skaraitienės nuotr.
Ugnė Martusevičiūtė, 15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Penktadienį Kaune nuaidėjo M.A.M.A muzikos apdovanojimų ceremonija. Pasipuošęs „crazy“ švarku scenoje pasirodė ir televizijos laidų vedėjas, prodiuseris bei humoristas Arūnas Valinskas.

Pernai pandemijos įkarštyje surengtą renginį kritikavęs A.Valinskas sako, kad šiemet situacija kiek kitokia.

Portalui 15min Arūnas ne tik atskleidė, kokia daina pastaraisiais metais jį labiausiai „užkniso“ gerąja prasme, bet ir paaiškino, kodėl į muzikinius apdovanojimus kartu neatvyko jo žmona dainininkė, filmų įgarsintoja ir laidų vedėja Inga Valinskienė.

Arūnas Valinskas į M.A.M.A buvo pakviestas įteikti „Metų tradicinės popmuzikos atlikėjos“ apdovanojimo, kuri pelnė Inga Jankauskaitė. Šią misiją šou verslo rykliui patikėjo Saulius Urbonavičius-Samas.

Tiesa, didžiausiame metų muzikos renginyje Arūno žmona Inga Valinskienė kompanijos vyrui nepalaikė.

„Su Inga abu važiavome pas mūsų kolegas į Kauną, bet į ceremoniją vykau vienas – ji nenusipelniusi, tad jos neėmiau“, – juokavo humoro jausmo nestokojantis A.Valinskas.

M.A.M.A 2021 apdovanojimų ceremonija / Teodoro Biliūno nuotr.

Savo aprangą šiam vakarui Arūnas išvydo tik renginio dieną. Kurti įvaizdį patikėjo stilistui Ruslanui Rybakovui.

„Sakiau, padaryk ką nors crazy. Nusprendėme paišdykauti. Nė nežinojau, kaip atrodysiu, bet man nesvarbu – aš visada žavus, – šmaikštaudamas 15min pasakojo Arūnas. – Stilių sureikšminu, bet tuo žmogumi pasitikiu, tad ir leidau pakvailioti.“

Paklaustas, ar įprastai žmona Inga padeda puoštis įvairiomis progomis, pašnekovas vėl juokavo, kad tam tikra prasme padeda – užmauna batus.

Nebūsiu labai originalus, bet labiausiai užknisusi ir įsiminusi daina yra V.Baumilos „Kunigunda“.

Į M.A.M.A  apdovanojimus atvykęs TV laidų prodiuseris ir vedėjas nėra abejingas muzikai – 15min jis teigė, kad klauso visokios ir pabrėžė, kad ne tik užsienio atlikėjų, bet ir lietuvių kūrybos.

„Lietuvius stengiuosi išklausyti visus, pažiūrėti, kas yra naujo. Nebūsiu labai originalus, bet labiausiai užknisusi ir įsiminusi daina yra Vaido Baumilos „Kunigunda“. Jį prieš porą dienų buvau sutikęs restorane, persimetėme keletu žodžių, sakiau, pasimatysime.

Į sąrašą negali neįeiti Žilva (Žilvinas Žvagulis – red. past.), kurio ne tiek klausausi, kiek pats jam esu dainų parašęs. Man patinka, ką daro SEL – ne visi kūriniai, bet nemaža jų dalis. Patinka, ką daro Marijonas Mikutavičius. Daug skirtingų atlikėjų, nes ir gyvenime nuotaikų būna įvairių, tad stengiuosi išklausyti visus“, – vardijo pašnekovas.

Arūnas Valinskas ir Inga Valinskienė / T.Biliūno ir Ž.Gedvilos nuotr.

Vienas iš svarbiausių dalykų dainoje A.Valinskui yra suprasti lietuvišką tekstą. 

„Kai kurie atlikėjai dainuoja taip per nosį, kad toks vaizdas, jog jiems gėda dainuoti lietuviškai, nes teksto neįmanoma suprasti. Šito negaliu pakęsti, tad man nepatinka tas jaunimas, kuris patenkintas savimi, tačiau nelabai pagrįstai“, – žodžių į vatą nevyniojo 15min pašnekovas.

Prieš metus, kai M.A.M.A apdovanojimai buvo organizuojami pačiame karantino įkarštyje, A.Valinskas buvo vienas iš šio sprendimo kritikų, o pats atšaukė savo tradicinę „Auksinių svogūnų“ ceremoniją.

Nors šiemet jis pats dalyvavo muzikos renginyje, vis dėlto ir toliau laikosi pozicijos, kad pernai apdovanojimai nebuvo surengti laiku.

M.A.M.A 2021 apdovanojimų ceremonija / Teodoro Biliūno nuotr.

„Mano nuomonė dėl pernai renginio nepasikeitė, nes manau, kad ne tik M.A.M.A buvo nesavalaikė, bet ir daug kitų tuo metu vykusių koncertų. Nemanau, kad buvo vykęs sprendimas taip elgtis, bet paskui jau visi bandė, taip sakant, vartytis iš gaidžio ir aiškinti, kaip viskas gerai.

Dabar situacija yra pasikeitusi, manau, kad renginiai bus laisvinami. „Auksiniai svogūnai“ pavasarį neįvyks dėl labai paprastos priežasties – visų pirma, neaišku, ar žmonės galės sėdėti uždaroje erdvėje, bet jeigu ir galės, jie atrodys keistai, nes nesuprasime, ar jie juokiasi, ar verkia (dėvėdami respiratorius – red. past.).

Nors ir tų sergančiųjų atvejų yra rekordiniai variantai, bet jau viešai šnekama, kad tai bus savotiškai pavadinta omi-gripu“, – kalbėdamas su 15min konstatavo jis.

M.A.M.A 2021 apdovanojimų ceremonija ir koncertas (131 nuotr.)
+125
Apdovanojimų M.A.M.A 2021 raudonojo kilimo svečiai (231 nuotr.)
+225
Skaitykite daugiau