Justinas Jarutis pristatė širdies draugę Urtę: pasirodė ant M.A.M.A raudonojo kilimo

Justinas Jarutis ir Urtė Andriuškevičiūtė / T.Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Penktadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje griaudėjo kasmetinė M.A.M.A apdovanojimų šventė. Šių, be jokios abejonės, nepraleido ir penkių nominacijų sulaukęs atlikėjas Justinas Jarutis, kurį atlydėjo naujoji širdies draugė Urtė. Pora kartu pasirodė ant raudonojo kilimo.

Žmonės.lt primena, kad viešumoje pirmąkart su mylimąja Urte Justinas Jarutis pasirodė krepšinio rungtynėse.

Praėjusių metų gruodį Justinas ir Urtė Žmonės.lt fotografo buvo užfiksuoti Kauno „Žalgirio“ arenoje žiūrintys „Žalgirio“ ir Maskvos CSKA varžybas.

Žmonės.lt žiniomis, atlikėjo širdies draugė – Urtė Andriuškevičiūtė. Mergina nuo paauglystės dirbo modeliu. Tuo metu būdama gimnazistė ji sėkmingai tęsė mokslus, o modeliavimą laikė hobiu.

Savo profesinės ateities su modelio karjera Urtė nesiejo – baigusi gimnaziją pasirinko medicinos studijas. 

Justinas Jarutis ir Urtė Andriuškevičiūtė / Teodoro Biliūno nuotr.

O M.A.M.A apdovanojimuose su naująja mylimąja pasirodęs Justinas Jarutis neslėpė pakilių nuotaikų.

„Tikrai labai geras jausmas būti čia, labai ilgai laukėme šio renginio. Visgi, dar geresnis jausmas būtų, jei iš renginio išeičiau su visomis penkiomis statulėlėmis“, – šmaikštavo penkiose nominacijose įvardintas Justinas Jarutis, kuris galiausiai namo parsivežė tris prestižines M.A.M.A statulėles.

Justinas Jarutis ir Urtė Andriuškevičiūtė / Teodoro Biliūno nuotr.

Paklausta, kaip pirmą kartą jaučiasi ant raudonojo kilimo, J.Jaručio širdies draugė Urtė prasitarė, kad dalyvauti šiame renginyje jai išties malonu. „Jaučiuosi puikiai, džiaugiuosi palaikydama savo vyrą“, – prieš apdovanojimų ceremoniją sakė ji.

Nenuostabu, kad paklausti apie jų klausomą muziką, Justinas ir Urtė patikino, kad dažniausiai klauso country muzikos stiliaus. Juk ir pats J.Jarutis – country muzikos atstovas Lietuvoje.

Justinas Jarutis su širdies drauge Eurolygos rungtynėse (7 nuotr.)
+1

„Metų atlikėjo“, „Metų muzikos albumo“ ir „Metų koncertinės grupės, atlikėjo“ apdovanojimus pelnęs Justinas neslėpė džiaugsmo ir atsiimdamas vieną iš jų, nepraleido progos padėkoti savo mylimajai Urtei.

„Ačiū, mano meile, kad klausei, kad palakei, kad sakei, jog tai geros dainos. Tai buvo pats geriausias įvertinimas, kai pats tuo netikėjau“, – atsiimdamas „Metų muzikos albumo“ apdovanojimą sakė J.Jarutis.

J.Jarutis šių metų M.A.M.A apdovanojimuose buvo nominuotas net 5-iose kategorijose: jis pretenduoja į „Metų albumo“, „Metų atlikėjo“, „Metų koncertinės grupės/atlikėjo“, „Metų kūrinio“ ir „Metų pop grupės/atlikėjo“ statulėles.

„Dėl penkių nominacijų džiaugiuosi, jaučiu, kad savo tikslingu darbu ir užsivedimu to nusipelniau ir esu to vertas“, – anksčiau sakė Justinas.

M.A.M.A 2021 apdovanojimų ceremonija / Teodoro Biliūno nuotr.
M.A.M.A 2021 apdovanojimų ceremonija / Teodoro Biliūno nuotr.

Iškilmingi apdovanojimai neretai tampa proga pranešti apie naujus santykius – tokiu renginiu prieš ketverius metus pasinaudojo dainininkė Natalija Bunkė ir jos sutuoktinis Edgaras Eidėjus, kuomet jiedu pirmą kartą oficialiai patvirtino esantys pora.

Pernai pirmąkart M.A.M.A apdovanojimų kilimu su mylimuoju Kasparu Sipavičiumi žengė ir dainininkė Monika Liu.

Apdovanojimų M.A.M.A 2021 raudonojo kilimo svečiai (231 nuotr.)
+225
M.A.M.A 2021 apdovanojimų ceremonija ir koncertas (131 nuotr.)
+125
Skaitykite daugiau