Ant M.A.M.A raudonojo kilimo suspindo žvaigždės: ryškūs veidai ir originalūs įvaizdžiai

M.A.M.A 2021 raudonojo kilimo svečiai / Teodoro Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Sausio 28-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko kasmetinė muzikos šventė M.A.M.A apdovanojimai. Išsiilgę scenos, renginių ir vieni kitų ant raudonojo kilimo susitiko žymiausi pramogų pasaulio atstovai. Susirinkusios žvaigždės demonstravo išskirtinį stilių.

Penktadienio vakarą į „Žalgirio“ areną rinkosi muzikos, verslo ir pramogų pasaulio atstovai. Prieš renginį raudonuoju kilimu žengė ir fotografams pozavo renginio svečiai ir nominantai.

Atrodo, kad net ir pandemijos akivaizdoje šou pasaulio atstovų nuotaikos nebuvo subjurusios – geros emocijos ant raudonojo kilimo liejosi per kraštus.

Kviečiame įvertinti M.A.M.A apdovanojimų svečių stilių:

Apdovanojimų M.A.M.A 2021 raudonojo kilimo svečiai (231 nuotr.)
+225

Vieni pirmųjų ant raudonojo kilimo pasirodė Katažina ir Deivydas Zvonkai. Jie atvyko gana susiderinę – įvaizdyje dominavo mėlyna spalva. 

Paklaustas apie tai, kas įkvėpė šį įvaizdį, Deivydas nevengė pašmaikštauti: „Mes turime daug fantazijos, nuo sienos nuėmėme kilimą ir iš jo pasisiuvome sau aprangą.“  

Tuo metu Katažina buvo kiek rimtesnė – atskleidė, kad už savo vakaro įvaizdį yra dėkinga Egidijui Rainiui. Paklausta apie tai, kokios muzikos klausosi dažniausiai, K.Zvonkuvienė teigė vieno konkretaus stiliaus ar atlikėjo išskirti negalinti – svarbiausia transliuojama emocija.

„Trūksta vitamino D, o muzika sušildo, tad kad ir koks stilius bebūtų, jis yra priimtinas vien dėl to, kad mes visi turime pasirinkimą. Jeigu važiuoju automobiliu, dažniausiai pagal nuotaiką perjungiu radijo stotį ir tiek. Muzika suteikia labai daug įvairių jausmų ir tai, ko gero, yra ir tai, dėl ko ją mylime“, – sakė Katažina.

D.Zvonkus juokėsi pastaruoju metu per radiją klausęs ne muzikos, o žinių. „Vis keičiasi tvarka dėl kaukių dėvėjimo, tai norisi žinoti taisyklės“, – paaiškino jis.

Deivydas Zvonkus ir Katažina Zvonkuvienė / Teodoro Biliūno nuotr.

Kartu į viena reikšmingiausių muzikos renginių su prodiuseriu vyru Martynu Tyla atvykusi Neringa Zeleniūtė neslėpė pakilios nuotaikos.

„Tikiu, kad šį vakarą išgirsite nemažai naujienų ir muzikinių „arkliukų“, – žadėjo ji.

Paklausta, kam skirtų pagrindinius nominacijų apdovanojimus, Neringa ilgai nesvarsčius pateikė savo atsakymą. „Šių metų vasaros hitai ir jų atlikėjai – aiškūs. Tad apdovanojimus ir skirsčiau tiems trims atlikėjams“, – šypsojosi prodiuserė.

M.A.M.A 2021 raudonojo kilimo svečiai / Teodoro Biliūno nuotr.
Justė Arlauskaitė-Jazzu raudonuoju kilimu žengė su Tomu Sinickiu, su kuriuo šiemet yra M.A.M.A vedėjai. Be to, Jazzu ir pati yra nominuota apdovanojimuose.
 
„Labai jaudinuosi, rankos dreba. Atrodo, kad esu šiek tiek kitoje dimensijoje. Kartu ir garbė, ir atsakomybė. Reikės ir dainuoti, ir vesti, ir spėti persirengti, ir dar kontaktuoti su Tomu Sinickiu. Reikalų šį vakarą tikrai yra, bet labai džiaugiuosi, kad vėl čia susitinkame – tai yra svarbiausia. Tikiuosi, kad jei bus kažkokių kliurkų, mums atleis, nes nesame profesionalūs vedėjai“, – šyptelėjo pašnekovė.
 
Pati Justė, paklausta apie mėgstamus atlikėjus, patikino, kad jos namuose muzika skamba retai, o jei skamba, tai nebent klasikinė arba džiazas.
M.A.M.A 2021 raudonojo kilimo svečiai / Teodoro Biliūno nuotr.
„Mano gyvenimas yra muzika – arba koncertuoju, arba repetuoju, arba įrašinėju. Tai jei dar grįžčiau namo ir klausyčiau ten muzikos, būtų šiek tiek per daug. Mano namuose dažniausiai vyrauja tyla, kas irgi yra muzika mano ausims“, – juokėsi atlikėja.
 
Visgi netrukus Jazzu atskleidė, kad jos pati mėgstamiausia lietuviška grupė yra „Hiperbolė“. „Labai noriu, kad jie atsikurtų, norėčiau sudainuoti su jais. Nors kol kas tai skamba kaip utopija, bet gal vieną dieną svajonė išsipildys“, – vylėsi Justė.
Nors muzika retai groja Jazzu namuose, ji dažnai skamba atlikėjos restorane „BasiBasi“ Anykščiuose.
 
„Mano prašymu ten dažniausiai groja džiazą, bet kartais užsikuria tokie vakarėliai, kad būna ir „Hiperbolė“, ir techno, ir senos geros dainos. Tiesa, nors prašau leisti džiazą, kartais kolektyvas leidžia tai, kas patinka jiems, bet neprieštarauju, nes pasaulis margas ir esu už tai, kad žmonės išsirinktų tai, kas artimiausia jų sielai“, – pasakojo J.Arlauskaitė-Jazzu.
M.A.M.A 2021 apdovanojimų ceremonija / Teodoro Biliūno nuotr.

Ant raudonojo kilimo pasirodė ir „X faktoriaus“ nugalėtojai – grupė „Mando“. Vaikinai tikino, kad yra nepaprastai laimingi ir susijaudinę galėdami būti šių apdovonojimų dalimi.

„Džiaugiamės čia būdami ir turėdami galimybę pasirodyti! Atliksime tris dainas – „California Dreamin‘, „SOS“, „I drove all night“. Tikrai verda labai daug emocijų“, – jų neslėpdamas sakė grupės vokalistas Antoine Wend.

„Galėčiau pasakyti tą patį. Labai keista kartu pasirodyti su žmonėmis, kuriuos anksčiau stebėdavau tik per televiziją“, – pridūrė klavišininkas Mindaugas Pundzius.

M.A.M.A 2021 raudonojo kilimo svečiai / Teodoro Biliūno nuotr.

Šiais metais apdovanojimų metu buvo išdalinta 15 statulėlių įvairiose kategorijose. Šiemet daugiausiai nominacijų sulaukė Justinas Jarutis – jo vardas skambėjo net penkiose kategorijose. Vis dėlto nominantų sąraše nestigo staigmenų – čia pristatyti ir ryškiai suspindę nauji vardai, ir po kelerių metų pertraukos į apdovanojimus sugrįžę atlikėjai.

M.A.M.A 2021 raudonojo kilimo svečiai / Teodoro Biliūno nuotr.
M.A.M.A 2021 raudonojo kilimo svečiai / Teodoro Biliūno nuotr.

Ceremonijoje, kuri truko keletą valandų, žiūrovai išvydo įspūdingus pasirodymus: čia savo dainomis džiugino Donatas Montvydas, Džordana Butkutė, Justinas Jarutis ir Jessica Shy, Jazzu, Vaidas Baumila, „Pikaso“, „The Roop“, „BIX“ ir daugelis kitų Lietuvos muzikos pasaulio žvaigždžių.

Apdovanojimų vedėjais tapo netikėtas duetas – Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Tomas Sinickis.

M.A.M.A 2021 apdovanojimų ceremonija ir koncertas (131 nuotr.)
+125
Skaitykite daugiau