Kosmoenergetikės prognozės: vasario 29–kovo 6 d. energijų kalendorius

Šokėja / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Šią savaitę vertėtų mažinti bet kokių veiksmų tempą ir daugiau laiko skirti vidiniam susivokimui. Tai tarpsnis, kuomet taps svarbiau tai, kas vyksta mūsų viduje, nei išorėje. Tikėtinos ryškesnės nei įprastai, giluminės mūsų būsenos, emocijos ir patirtys“, – tikina kosmonergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Tai, apie ką galvojame, ko trokštame – norai, svarstymai ir ketinimai, nubrėš ryškias gaires mūsų tolesniame kelyje. Baimės, nerimas ir giliai pasąmonėje slypinčios grėsmės – dėl ko nerimaujame ir jaudinamės, įgaus didelę galią ir įvairiomis programomis įsirašys į ilgalaikes mūsų veiklos programas.

Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Išaugs apgavysčių ir klastos tikimybė. Tikrovė bus slepiama po iliuzijų ir tikslingai formuojamos nuomonės skraiste. Patartina aklai netikėti bet kokiais, mums svarbiais pareiškimais, nuomone ar brukamais argumentais, kurių nėra galimybės patikrinti.

Asmeniniuose santykiuose tikėtinas tam tikras atsitraukimas – suprasime, patirsime, kad net artimiausius, šalia esančius žmones pažįstame ne iki galo: netikėti pareiškimai, kitoks nei tikėjomės požiūris, slepiami kažkokių pasirinkimų tikslai ar motyvai didins prarają, o kartu ir įtampą.

Instinktai ir aistros reikšis intensyviau, bus sunkiau kontroliuoti savo troškimus. Vidiniai barjerai ir užtvaros taps ne itin veiksmingi prieš kylančius norus, trauką, įkalbinėjimus bei viliones.

Vėliau galime gailėtis dėl to, kad laiku nesustojome, nesusivaldėme, nesugebėjome išsaugoti „šaltą protą“. Kita vertus, galėsime geriau pažinti savo tamsiąją, paprastai besislepiančią už proto, išsilavinimo, moralės bei susikurto įvaizdžio kaukių, asmenybę. Suvoksime savo silpnybes ir situacijas, kuriose jos pasireiškia.

Lengviau būsime pažeidžiami virusinių infekcijų, tikėtini gerklės, kvėpavimo ir virškinimo sistemų virusiniai susirgimai ir negalavimai.

Šaltinis – kosmoenergetika.lt

Skaitykite daugiau